Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar lányok a négerekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok a négerekkel, romákkal tényleg sokkal engedékenyebbek?

Figyelt kérdés
Pl. láttam már, hogy a fekete már ismerkedéskor tapizta a lányt és lazán hagyta neki meg ilyenek.

2020. nov. 11. 03:18
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Igen, a nők az alantas létformáknak sok mindent eltűrnek.

Pl.: A kutya xarhat a szőnyegre, te nem. Na ez pont így van ezekkel a létformákkal is.

2020. nov. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

A kutya nem alantas létforma veled ellentétben.

Viszont nem rassztól függ, hogy kinek mit engedünk meg, hanem személytől.

2020. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
És fehér pasit még nem láttál első talin taperolni a lányt, ezért gondolod, olyan nincs is.
2020. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Igen, sőt, úgy általában a külföldiekkel is. Persze a négerekkel meg a cigányokkal még inkább, mert az menőnek számít.
2020. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én nem ismerek olyan embert a környezetemben, akinek bejönne 1 néger vagy egy cigány pasi. Mondjuk nem is a gettóból választom a barátaimat, szóval lehet akkor nem egyforma körökben mozgunk.
2020. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nálam se fekete, se roma soha szóba se jöhetett kapcsolatra. Nyilván ott se egyforma mindenkit, feketék közül van is pár haverom, de kapcsolatra egy se, már csak azért se, mert nekem külsőre is a fehér bőr jön be.

Elég sok barátnőm van többféle nemzetiségből, egyiknek se fekete vagy roma a párja. "Igazi" romát utoljára két éve láttam gimnáziumban, azután külföldre költöztem, itt feketékből is alig vannak. Nyilván más országok más kerületeiben pedig csak fekete vagy csak román van, ott az ilyen párok is gyakoribbak lehetnek.

A tapizást senkinek nem hagynám első randin, de szerencsére nem is kerültem még ilyen helyzetbe.

22/L

2020. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

A nők nem homogén halmaz.

Általában, aki engedi az azonnali tapit, az a fehér pasinak is engedi. Lehet pár kivétel, aki annak jobban engedi, aki egzotikusabb.


A többség, aki a fehérnek nem engedi, az a romának, fekának, arabnak sem fogja. Nekem pl. nem is jön be a sötét bőrszín, így ha technikailag nézzük, a fehér magyarokkal "megengedőbb" vagyok, de azonnali tapit senkinek nem engednék, ha meg bepróbálkozik, otthagynám a fenébe, nem az a típus vagyok.

2020. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos a saját szememmel láttam, hogy igen. Legalábbis egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan fehér férfit ismerek, aki hasonlót megengedhetett volna magának és nem lett volna belőle hatalmas zaklatási botrány.


Sokáig azt hittem, hogy csak megilletődnek a szituációtól, de nem. Több portás is mondta a helyen, ahol dolgoztam a vírus előtt, hogy nem igazán igényelnek segítséget, valahol élvezik a szituációt.


És a másik részét onnan tudom, hogy járnak ám ide PUA tanoncok is és megpróbálkoztak ezermillió stratégiával, köztük ezzel is, hogy random lekapják meg letapizzák a lányt és hadd ne mondjam mi lett a vége...

2020. nov. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerűen azert mert a mai világban az alantas létforma primitív viselkedése is jobban meg ban turve jobban van támogatva mint a modern viselkedés. Többnyire akiket itt lepontoztak azok mondták az igazat.
2020. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem. Végülis az ember színe fehér... A többi mind állat.
máj. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!