Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek mindig is biológiailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mindig is biológiailag kódolva van a DNS-ükben, hogy a természetes szelekciót alkalmazzák, és csak olyan utódokat hozzanak létre akiknek a legjobb gének jutnak,magas,izmos okos,legyen az utód?

Figyelt kérdés

Több tanulmányban is olvastam erről, ez az oka a természetes szelekciónak.

[link]

A vézna, nem jó értelmi képességű fiúk, férfiak, alik alacsonyak, nem sportosak elhízottak, ezért olyan génjeik vannak, amik nem keltik fel a nők figyelmét, és így a saját génjeiket sem tudják tovább örökíteni?


2020. nov. 15. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Lehetőleg.

Szerencsés esetben a természet szelektál, és spontán abortusszal

megoldja, ha egészségtelen lenne az utód.


"A vézna, nem jó értelmi képességű fiúk, férfiak, alik alacsonyak, nem sportosak elhízottak, ezért olyan génjeik vannak, amik nem keltik fel a nők figyelmét, és így a saját génjeiket sem tudják tovább örökíteni?"


Ne haragudj, ez ostobaság.

Az emberek különfélék. A "vézna" sportolással megerősödhet, stb., stb.

Megfigyelésem szerint kimondottan jó vágású, sportos fiúk is választanak

molett nőket és fordítva. Csinos, gyönyörű nők, mackós alkatú férfit.

Nem csak a külső számít, sőt.

2020. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sokaknak a pénz vagy minden màs szàmit nem baj az sem ha ronda.


De normal esetben a tanulmànynak lenne alapja. Csak ugye tarsadalomban a tulélés alapja nem csak a gének hanem a pénz is..

2020. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

A testmagasságot ebből vedd ki.

Nincs jelentősége.

A világ egyik legszebb nője, Sophia Loren férje, Carlo Ponti alacsonyabb volt nála egy fejjel, köpcös és kopaszodó volt.


[link]

2020. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Habàr sok gazdag ffi pàja nem szül inkàbb.
2020. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2020. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Carlo az egy dollármilliomos producer volt.

Ha a pénzt nem nézzük, akkor igenis a fentebb a kérdésben megemlített testi tulajdonságoknak elég döntő szerepe van a női párválasztásban.

2020. nov. 15. 18:48
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Jellemzően igen, de nem csak a biológiai számít, hanem a társadalmi sikeresség. Szóval, összességében valami olyasmi, ami kiemelkedő. Ami átlag alatti, arra minimális az igény.


Viszont, ez a gyk. Szerintem teljesen irreleváns az itteni emberek véleménye valamivel kapcsolatban, amit a tudomány megállapít. Itt a válaszok inkább az emberek önérzetéről és egójáról árulkodnak, mint a valóságról.

2020. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

Ezért sem olvasok bunkó, manipulált, az embereket orángutánoknak néző vadkapitalista médiát tíz éve. Kérdező, te tényleg ilyen elvek alapján választanál párt nőként vagy férfiként? Neked az őszinte szeretet, romantika, érzelmi intelligencia szavakról fogalmad nincs? Ebben a hazugságok évszázadában az emberek agya tényleg át van mosva, ilyen kérdés meg sem fordult a 20-30as fiatalok fejében a sokkal romantikusabb és keresztényebb, szerelmesebb 80-90es években.

Ha úgy érzed, hogy értelmes nővel beszélgetnél, itt vagyok neked, én sem vagyok tökéletes és nem foglalkozok a mindenben tökéletességet akaró emberekkel.

2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

"Sokaknak a pénz vagy minden màs szàmit nem baj az sem ha ronda."


Ilyen nincs. Olyan van, hogy a nő belátják, vagy inkább beletörődnek, a ronda (átlagos) pasi az egyetlen, akit reálisan be tud fogni a balek eltartó szerepre. A jó pasik egy-egy dugás után köddé válnak.

2020. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

"Ezért sem olvasok bunkó, manipulált, az embereket orángutánoknak néző vadkapitalista médiát tíz éve."

He? A tudomány nem bunkó, nem manipulatív és hasonlók. A tudomány tárgyilagos. Az más kérdés, hogy egyesek valóságát szinte minden sérti.


"Kérdező, te tényleg ilyen elvek alapján választanál párt nőként vagy férfiként? Neked az őszinte szeretet, romantika, érzelmi intelligencia szavakról fogalmad nincs?"

Eleve a rossz külsőhöz általában kevésbé társul a magas érzelmi intelligencia és hasonlók. Neked a szociológiáról fogalmad sincs? (Ezzel amúgy nem is lenne nagy gond, csak nem kéne a tudatlanságot ilyen magabiztosan reklámozni.)


"Ebben a hazugságok évszázadában az emberek agya tényleg át van mosva, ilyen kérdés meg sem fordult a 20-30as fiatalok fejében a sokkal romantikusabb és keresztényebb, szerelmesebb 80-90es években."

Hazudni sem szép dolog. Szerinted, nekünk nem voltak szüleink, papáink, mamáink? Ők is meséltek ám, régen sem volt annyira más az élet.


"Ha úgy érzed, hogy értelmes nővel beszélgetnél, itt vagyok neked, én sem vagyok tökéletes és nem foglalkozok a mindenben tökéletességet akaró emberekkel."

Öhm... Mitől is vagy értelmes nő, amikor tagadod a tudományt, álszent vagy és régenmindenjobbvót szöveget nyomsz?

2020. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!