Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik,hogy egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik,hogy egy lánynak "butuska" arca van?

Figyelt kérdés
Egy héten pl többször is előfordul,hogy lecsúszott,koszos,kb hajléktalan külsejű férfiak jönnek oda hozzám,és különböző ajánlatokat tesznek vagy éppen csak nekiállnak beszélgetést kezdeményezni,én meg nem győzöm levegőnek nézni őket.Másik oldalról,néhány hónapja fent vagyok két ismerkedős oldalon,és kb az összes üzenetben olyanokat kérdeznek tőlem,hogy mikor sze*eltem utoljára,mikor megyek fel az adott illetőhöz,tényleg semmi tiszteletet nem mutatnak felém,sőt voltak olyanok is,akik elmondtak minden büdös ri....-nak,és közölték egy elhasznált,ostoba nőcske vagyok.Létezhet,hogy tényleg butácska külsőm van,és azért van ez? Vagy manapság ilyen alakok vannak csak ismerkedős oldalakon? Ami még talán fontos,hogy legyen akár családi ismerős,távoli barát vagy idegen stb megkérdezik hol dolgozok,mindig kb majdnem tátva marad a szájuk,hogy egyetemre mentem gimi után.Pedig szerinte ezzel semmi megdöbbentőt nem mondok.Ilyen létezhet,hogy valamiért a külsőm alapján gondolhatnak butának?

2020. nov. 27. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Vannak bamba feju emberek, igen.
2020. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Meg talàn 15nek nézel ki. Face to face is làttam màr ilyet.
2020. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ha alapból buta arcod van, és némelyik smink csak dob rajta, és még butább lesz.
2020. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Vannak bamba fejű emberek, az tény. De amilyen pasik ma vannak... hát nemcsak a buta arcú lányoknál ismerkednek így, hanem mindenkinél, sajnos.

Kérdés az is mondjuk, hogy hogy öltözködsz. Ha nagyon tinisen vagy nagyon ribisen öltözöl (crop top, rövidnaci, mellkipakolós felső, bazári c...os divat), vagy nagyon durván vagy sminkelve, az könnyebben kaphatónak mutat.

2020. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, pl Ariana Grande. Az a csaj, mintha valami önálló világban élne.
2020. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés. Milyen képek vannak kirakva rólad?
2020. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is egy szaktársam bamba arcú, konkrétan olyan mintha pe lenne csúszva az arca, bambuska 😅
2020. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából pont ezaz.

Hogy semmi kihívó vagy ilyesmi.

Hétköznapokon is csak normálisan öltözködöm és képeken sem vagyok más.Szoknyát pl nem is hordok egyáltalán.A külsőm is teljesen átlagos,se nem szép,se nem csúnya.Alapozót és szempillaspirált hasznalok csak,tehát agyonsminkelve sem vagyok.Ezért nem is értem miért ez jön le rólam,ezért gondoltam,hogy valószínűleg az arcom ilyen bambaszerű.

2020. nov. 27. 23:04
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem bamba vagy butuska arcod van, hanem egyszerűen természetes vagy és szelíd kisugárzású, ezért veszik a bátorságot a "lecsúszott" külsejű férfiak, hogy megszólítsanak. Illetve ezért támadnak a társkeresőn visszautasított egyének.
2020. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősök, haverok meg milyennek ismertek meg? Jól tanultál suliban? Voltak olyan hobbijaid, amiket általában nem az "okos" emberekkel kötnek össze? Közösségi oldalakon miket osztasz meg?
2020. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!