Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon lehetetlen találni társnak extrém nagy méretű hölgyet?

Figyelt kérdés

Amerikában rengeteg hatalmas méretű nő van,könnyű ott a férfiaknak válogatni.Nálunk tudom,hogy kevés van,de társkereső egy sincs?

Sokat próbálkoztam,de nem adom fel!



2020. dec. 2. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mármint dagadtat?
2020. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 Igen, ő a hájfétises. Minden másnapra jut egy ilyen kérdés.
2020. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es: udvariasabb extrém molettnek nevezni.
2020. dec. 2. 16:58
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha az,hogy imádom a hatalmas méretű nőket hájfétis,akkor vállalom.

Én inkább vonzalomnak nevezném.

2020. dec. 2. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Hány kilósra gondolsz?


Egyébként akkor neked gondolom nem számít a nő egészséges, és az sem zavar ha szívrohamban meghal melletted? Majd keresel egy következőt?


El kéne gondolkodni ezen is, úgy mellékesen megjegyzem.

2020. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen számít az egészsége.Az tévhit,hogy minden kövér ember beteg.

Legjobban a 150-200 kg-os nők tetszenek.Tudom ez furcsa sok embernek,de ilyen az ízlésem.

Én amúgy sportos alkatú vagyok./Gondolom így még furcsább..../

2020. dec. 2. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Tévhit a csudát, kétféle kövér ember van: 1. Akinek vannak egészségügyi gondjai 2. Akinek lesznek.

Most nem a +5-10 kg feleslegről beszélek hanem a magas túlsúlyról. Amit te keresel az meg mar “morbidly obese” kategória.

2020. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!