Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A karikagyűrű a férfi kezén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karikagyűrű a férfi kezén, miért kizáró ok sok nőnél?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na miért?
2020. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert azt jelzi a nőknek, hogy foglalt? 🤦‍♀️
2020. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azt természetesen értem, hogy mit jelez, nem vagyok idióta.


Az érdekel, hogy miért zavarja a nőket, ha a nekik tetsző pasi nős?


Remélem, hogy így érthetőbb a kérdésem.

2020. dec. 12. 15:33
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem zavarja, hisz rengeteg nős pasi tart szeretőt. Egyéb kérdés?
2020. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert sok nő nem akar nős pasira mászni?

Talán mert felesleges próbálkozni is, ha nős?

Ha meg belemegy a dolgokba, akkor az új nőt is ugyanúgy csalhatja, ahogy vele összejött.

Aki meg csak dugni akar a pasival, annak nem mindig számít hogy nős-e, kivéve ha erkölcsös és nem akar szerető lenni.

2020. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért zavarja, mert nem szeretnének csak szeretők lenni, ill. az asszony után nincs gusztusuk lefeküdni a foglalt pasassal. Ez szerintem érthető. Nem mindenki akar átjáróházat maga mellé.Persze vannak még naiv természetűek, akik még hisznek a mesékben, hogy idővel a pasas majd elválik. Így érted?
2020. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Alapvetően nemigen hordanak a férfiak gyűrűt, hogyha hordanak akkor az azt jelzi hogy nem csakhogy nős de perpill dlég neki a neje. Aki a zavarosban akar halászni ah nem hord vagy legalábbis rendszeresen leveszi a gyűrűjét
2020. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7.-re.


Sosem voltam nős. Mégis, olyan 20 éves korom óta viselem. Kiváló szűrő!

2020. dec. 12. 15:46
 9/20 anonim ***** válasza:
1%
Es ha foglalt? Ez vagyok csak ferfiban. Addig ármanykodok es aljaskodok amig ki nem turom a ferfit. Ha kell elmegyek a vegsokig is.
2020. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valakit szeretek, azon nem akarok osztozkodni. Olyan, mint egy nagyon csábító tortaszelet, amibe valaki már belenyalt.
2020. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!