Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kellene ismerkednem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kellene ismerkednem, ha társasági életet mostanság nemigen élek, és időbe telik megszeretnem embereket?

Figyelt kérdés
Csak mert tapasztalataim szerint aki Tinderen vagy társkeresőn "vizsgálja a felhozatalt", az mihamarabb találkozni akar és eldönteni egy, esetleg néhány randi után (egy-két hét leforgása alatt), hogy óhajtja-e onnantól kezdve a párjának tekinteni a másikat, és egymás megismerése valójában csak utána kezdődik el, érzelmek se nagyon vannak még, legfeljebb szimpátia és némi testi vonzalom. Nekem meg kötődésre, szeretetre, gyengédségre lenne szükségem, és minél több tartalmas beszélgetésre. Kb. nulla esélyét látom annak, hogy rábukkanhatok ilyen módon egy engem elfogadni képes (mert egyébként problémás vagyok több szempontból) fiúra/férfira. Pedig nagyon szeretnék már szeretni valakit.

2020. dec. 20. 06:42
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyu, vannak lassabb emberek, ezzel szerintem komoly gond nincsen. Elképzelésem szerint a tinder nem nekik van kitalàlva, de ez személyes vélemény.


A problémàs dolgaidon elkezdtél màr dolgozni?

2020. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Hol a probléma?


Senki az ég világon nem kötelez rá, hogy fénysebességgel ismerkedj és találkozz emberekkel.


Ha valaki érdekesnek talál és szeretne megismerni akkor az türelmesebb lesz és várni fog.

Aki meg nem az tovább fog lépni.

2020. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A problémás dolgaimnak egy részén nem lehet segíteni sehogy, mert már megtörténtek és megbélyegezhető lettem miattuk, egy másik részén mondhatjuk, hogy azért nem akarok változtatni, mert önazonosnak érzem magam tőlük (nem biztos, hogy mindenki problémának látja őket, de tudom, hogy sokan vannak, akiknek nem jön be), van, aminek a "megjavításához" szükséges egy másik személy (pl. relatív tapasztalatlanság szexualitás terén). Olyanból nincs sok, amin tudok változtatni anélkül, hogy önmagamat adnám fel, de azokon dolgozom, igen.
2020. dec. 21. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!