Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a volt párunk azért szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt párunk azért szakított mert nem fűztem szorosabbra a kapcsolatot évek óta,akkor most miért jó neki titokban mással lenni?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondta nekem, hogy szégyen ez ránézve,hogy 5 év alatt mindig csak éjszakára megyek fel hozzá, ő nem ilyenre, erre vágyik stb... Most meg pont ezt csinálja egy másik illetővel.. Ez most nem szégyen neki?

2020. dec. 29. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled szégyen volt neki, vele meg nem, ennyi az egész. Más ember, más kapcsolat, más hozzáállás.
2020. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy neked? Valószínű érzelmileg kötődött hozzád, most meg keresett valakit, akinél vígasztalódni próbál és reméli, hogy kiver téged a fejéből. Majd rájön, hogy ez se segít, akkor majd nem lesz senkije. Te meg hagyd békén, ha 5 év alatt csak szexre kellett neked, akkor részedről ez a kérdés csak férfikakaskodás, nem szereted.
2020. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De aki mindig komoly kapcsolat párti volt,akkor minek neki barátság extrával? Nekem mindig azt mondta,hogy a falu kurvának nézi,hogy mindig csak este megyek hozzá, és nem költöztem oda. Most nem érzi magát annak?
2020. dec. 29. 14:50
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es..Nincs igazad! Nem csak szexre kellett 5 évig! Családi okok miatt nem tudtam teljesen hozzá költözni és rengeteget dolgoztunk.
2020. dec. 29. 14:52
 5/11 A kérdező kommentje:

2-es

Egyébként tökre igazad van mert ezt mondta nem olyan rég.

Mármint,hogy mindent megtett, hogy elfelejtsen stb..

2020. dec. 29. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Most akkor nincs igazam vagy tökre igazam van?:DDD
2020. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ismétli a hibát.
2020. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os..

A második részben igazad van.. :)

2020. dec. 29. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Deszép élete lehet annak a nőnek, hogy járnak hozzá öcsém...

Én nem élek faluban de azért basszus, gondolom egyik sem egy hónapos kapcsolat :D Mit tervez amúgy az életével, beszéltetek róla? Jön valaki este és jólelvannak? Wtf.

2020. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen.. Ennyi. Neki csak barát extrával kell, nem akar már semmit kezdeni az életével,meg van mindene és csak a munkájának él. Nem egy fehérmájú nő, mert egyáltalán nem.. Csak ahogy a kérdésbe is írtam,kettő,három éve még zavarta, hogy nem költöztünk össze és csak délutánonként találkoztunk.. Szégyenként élte meg, mindig azt mondta nekem, hogy mindenki azt gondolta, hogy szimplán csak kúrogatom. Akkor most miért nem zavarja amit csinál? Ez már nem ciki?
2020. dec. 30. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!