Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz családi körülmények/alko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz családi körülmények/alkoholista apa,szegénység,pénztelenség,stb/Ebbe nőttem fel zárkozott vagyok/lettem.Hogyan lehetne változtatni? 38F

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt kb. 20 évvel ezelőtt kellett volna kérdezni.
2021. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem keso, pszichologus.
2021. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is ebben nőttem fel. Plusz még egy csomó olyan dolog is történt amit nyilvánosan le sem merek írni mert a moderátorok kidobnak. Mellette iskolában is mindenki engem bántott válogatott módon. Én is zárkózott lettem mellette gyűlölöm az embereket és sosem volt még barátnőm. Jártam pszichológusnál is de nem segített kijönni ebből és új életet kezdeni. Nem tudom hogy mi a megoldás. Én is kutatom. Haragszom apámra és már ndenkire aki részt vett abban hogy így induljak az életben és magamra is amiért nem tudom megoldani ezt... Üres értelmetlen az életem...
2021. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as. A felnotte valas resze, hogy szembenezz a gyermekkoroddal. Ennek resze az, hogy a szuloi mintaidat ujragondold es kialakits egy olyan szemelyiseget, ami komptibilis a tarsadalom tobbi reszevel. Ebben tud neked segiteni egy jo pszichologus. Ket ok lehetseges, az egyik, hogy eljarogattal, de amugy nem csinaltal semmit. A masik, hogy nem sikerult egy jot kifognod. Tovabb kell menni, lehetoleg ajanlas utjan. A munkat nem uszod meg, de az eleted meg egyenesbe hozhatod barmikor.
2021. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben nőttem fel és ezen kívül is ért több nagy csapás. Viszont nekem segített a terápia és az önismereti csoport is, de ehhez kellett az alap "csak azért is kitörök" mentalitásom is ami nem engedte, hogy belesüppedjek az önsajnálatba meg mások hibáztatásába. Rengeteg áldozatot hoztam, nagyon sok nagyon kemény évem volt, de ennyit megért, hogy az életem hátralévő részében éljek és ne csak vegetáljak. Sosem késő elkezdeni az önfejlesztést, de a legfontosabb a mentalitásodon dolgozni. Ha te nem teszel semmit, akkor magától soha semmi nem fog változni. Vagy leélsz még 38 évet ebben az állapotban, vagy eldöntöd, hogy a következő 38-at már nem így fogod.

A múltat már nem kapod vissza, de a jövőd még építheted.

2021. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5#. Hová jártál? Milyen foglalkozást illetve milyen témakört keressek ebben? Úgy érzem hogy a pszichológustól több kell nekem
2021. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!