Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még barátnőm de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátnőm de szeretnék ismerkedni egy normális kapcsolatban részt venni. De mégis Hogyan ? Többi lent!

Figyelt kérdés

Róllam annyit érdemes tudni 22éves srác vagyok.

Nem volt párkapcsolatom, sőt még egy igaz barátom sem hiszen egyéni válalkozó vagyok évek óta és a magam útját járom egyedül amiben eléggé le köt a munkám. Mások elött (úgy érzem legalább is) megtudok nyilni és kapcsolatott is tudok kezdeményezni egy ideig. Aztán a sok egyedül lét miatt (gondolom én ez miatt)eléggé bezárkozom és nincs téma se szó amiről tudnék beszélgetni. Kezdeményező sem vagyok!

Egyébként 180magas 65kiló vagyok.

Igen vékonyka alkatú srác.Viszont sportolok és ez végett szálkás vagyok .

Szóval hogyan és hol tudnék igy ismerkedni ?

Őszintén nagyon vágyom már egy kapcsolatra és szerelemre igy a leggföbb kérdésem az lenne hogy hogyan kell kezdeményezni hogy tutira menjek ?! Hogyan lehetek érdekesebb egy nő számára ? Mi az egy kapcsolatban ami miatt egymásba szeretnek az emberek??? (bocs ezt máshogy nem nem tudom meg fogalmazni hiszen nem volt még soha egy kapcsolatom sem! )



A válaszokat előre is köszönöm nektek ! Szép napot! :)



2021. febr. 13. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Ezeket a dolgokat nem lehet ennyire általánosságban megfogalmazni. Nincs konkrét "recept" ami mindenkinek beválik ismerkedés során.

Az internetes ismerkedést tudnám javasolni,egyrészt mert még nincs tapasztalatod másrészt a vírushelyzet is korlátozza a lehetőségeket.

Beszélgess minél több emberrel, ez is tanulható dolog csak ne akard görcsösen.

2021. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Viszont más interneten keresztül mint személyesen. Nem annyira vagyok ell veszet. Viszont még is bátorkodnék meg kérdezni jogy hogyan kell interneten keresztül beszélni egy lányal ?

Télleg tapasztalatlan vagyok sajna :/ !!! és nem trollkodni szeretnék!

2021. febr. 13. 12:53
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Én is így vagyok, csak idősebb. Én mondjuk tudok kezdeményezni, van humorom, de a külsőm nem vonzó.

A covid miatt most amúgy is nehéz az ismerkedés, online próbáld, utána meg menj el haveri , családi összejövetelre, szórakozó helyre ahol lehet ismerkedni majd.

2021. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén mondomn kérdező és nem kötekedésből, de ne interneten próbálkozz. Legalábbis, amíg így írsz, biztos ne. Ugyanis a legtöbb nő szemében, magamat is beleértve, a helytelen íráskép már piros zászló.
2021. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igen belőlem a humor hiányzik ugy gondolom.
2021. febr. 13. 13:04
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy hiányzik belőled a humor (vannak ám olyan lányok, akik inkább a komolyabb fiúkat kedveleik!), de a helyesírásod rossz. Úgy írod le, ahogy azon vidéken kimondják: Róllam - Rólam, válalkozó - vállalkozó, le köt - leköt, megtudok - meg tudok (van még!) stb. és a vesszőhibákról nem is írtam.

Nincs lány, akivel jól ismeritek egymást (osztálytársnő, gyerekkori játszótárs)? Tény, hogy a lányok nem utaznak a házad elé, hogy udvarolj nekik. Neked kell olyan helyekre járni, ahol ők vannak.

Ffi.

2021. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem első sorban az irásra figyeljek nagyon oda !

Következő hogy legyek ennyire vidéki ? :D

2021. febr. 13. 13:29
 8/14 A kérdező kommentje:

7es! Sajnos nincs lány ismerősöm.

Igen ell ismerem hogy nekem kellene olyan helyekre járnom ismerkedni de ez a jelenlegi virus miatt sajnos nincs rá lehetőség. Sajna egy ideig úgy gondolom nem is lessz.Igy igyekszem pontosabban és szebben irni és interneten ismerkedni amihez őszintén nem sok önbizalmam van :/ hiszen azt sem tudom hogyan kell kezdeményezni!

2021. febr. 13. 13:34
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

"hogy hogyan kell kezdeményezni hogy tutira menjek ?!"


Ilyen nincs. Először is talán meg kellene tanulni tiszteletben tartani a másik ember szabad akaratát.

A másik, hogy messze nem csak a helyesírásod hiánya a probléma. Az írásképed úgy, ahogy van, katasztrófa. Ha ezen változtatni akarsz, akkor sürgősen el kellene kezdeni olvasni, mégpedig rengeteget, és lehetőleg irodalommal kezdeni (nem versekkel, hanem regényekkel). De RENDES irodalomról beszélek, mondjuk 19. századi francia, angol, magyar regényekről.

Összességében elsősorban nem a humorérzék hiányzik belőled, hanem hogy az intellektus és a kifinomultság. Ja, és a SZÓKINCS. A központozásról (mondaton belüli vesszők használata) már nem is beszélve.

2021. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

Tinderen pl. így kell nyitni:

"azia

suia

szua

szis

szia

na végre"

2021. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!