Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme több száz km-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme több száz km-re lévő pasival ismerkedni? Havi 1-2szer szokott haza jönni. Kb 1.5 hónapja beszélgetünk online, de én már kezdem megunni a beszélgetést.

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom mit akar, van hogy nagyon lelkes, van hogy nem igazán. Általában mindig ugyan arról beszélünk.. de van hogy rám ír, egyből vissza írok, aztán órákig nem válaszol..
2021. febr. 22. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Engedd el
2021. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs értelme, és eddig sem volt.
2021. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
ismerkedni ismerkedhetsz vele, lehet a haverod lelkitársad aki meghallgat de mellé szerezz otthonra egy igazi társat is
2021. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Nincs értelme, nekem írhatsz. BP F 30
2021. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már beszéltetek hosszabb távú tervekről, ki, mit szeretne, meg egyáltalán beleilletek e egymás életébe vagy sem. Ő mikor tervez hazajönni, vagy te kimennél külföldre? Meg ha itthon van, akkor mennyire laktok közel egymáshoz? Mert az se mindegy, hogy egy városban laktok, vagy pl te Pesten, ő meg a Balatonon.
2021. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek így hosszú távon semmi értelme. Bár már most sincs.
2021. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem férfiként ugyanez az egyik gondom. Nem tudom, miről beszéljek hónapokon át valakivel. Gondolom az "isteni vajaskenyeret kentem ma reggel" 1 hét után uncsi lesz egy nőnek. Én nem vagyok filmsztár, hogy izgi életem legyen :/
2021. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van esély az összeköltözésre, csak akkor.

Tapasztalat.

2021. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!