Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a pasikat nem érdeklem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasikat nem érdeklem, de lányok gyakran bókolnak nekem, érdemes lenne megfontolni, hogy biszexuális vagyok-e?

Figyelt kérdés
Inkább heteronak érzem magam, de nem vagyok benne biztos, hogy nem tudnék lánnyal lenni. Persze nem biztos, hogy náluk feltétlenül nagyobb sikerem lenne, de érdemes lehet megpróbálni?

2021. márc. 10. 12:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg, mi honnan tudnank ha te se tudod?
2021. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Hellmano ***** válasza:
100%
Ez nem így megy, hogy megpróbálom vagy sem :D
2021. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
A pasikat miert nem erdekled? Ritkan talalkozok olyan novel aki tenyleg senkinek se kell...
2021. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
Próbáld ki, utána már nem is lesz kedved pasikhoz! ;)
2021. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért nem érdeklem őket, gondolom nekik nem vagyok eléggé vonzó. Biszex lánytól már kaptam szexuális ajánlatot, és több hetero barátnőmmel/lány ismerősömmel is csókolóztam már, és azt is többen mondták, hogy bejövök nekik, és ha el tudnák képzelni lánnyal, összejönnének velem.
2021. márc. 10. 12:52
 6/29 A kérdező kommentje:
Szóval nem arra kell gondolni, hogy udvariasságból megdicsérik a hajamat vagy a ruhámat, én pedig rögtön arra következtettem, hogy akarnak tőlem valamit.
2021. márc. 10. 12:54
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy fiús stílusod van? Valami oka biztos lehet, hogy élből leszbikusnak gondolnak :D Én hetero lány vagyok, nőiesen is öltözködök, hosszú a hajam stb és engem sosem találnak be biszex vagy leszbikus nők.
2021. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan bókojak neked ha még nem is találkoztunk sosem?
2021. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiús, sőt.
2021. márc. 10. 13:05
 10/29 anonim ***** válasza:
52%

Esetleg tudsz mutatni egy képet magadról?


Nem lehet az hogy téged is vonz ez az egész?

2021. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!