Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon létezik olyan fizetős társkereső szolgálatás, ahol meg tudják találni azt akire az ember vágyik?

Figyelt kérdés
Nem randi oldalakra gondolok, hanem egy szolgáltatásra, ahol el mondom mit keresek a másikban, milyen vagyok... Stb, és utána jön egy randi. Elegem van a társkeresőkből.. 😅

2021. márc. 10. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Létezik ilyen, írom kommentben.
Nem létezik, sorry.
Passz, de nekem is jó lenne.
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hogy mire vágysz azt egyedül te magad tudod, nincs ilyen szolgáltatás, és nem is lesz.
2021. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Hiába keresik meg neked, meghódítanod akkor is neked kell.


Talán ez számodra újdonság, de a nőknek van saját akaratuk. Vagyis kevés a párkapcsolathoz az, hogy benne van ő is a társkereső iroda (vagy oldal) ügyfelei között, és neked ő kellene. Azt is el kell érned, hogy neki te kelljél.

2021. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nos, nő vagyok. De tisztában vagyok vele hogy a kölcsönös szimpátia nem a megadott paramétereken fog múlni. :) De nem szeretnénk több szia mizu? Teccesz üzenetet kapni. És fuckboyokat sem szeretnék már találni. Csak komoly érdeklődésű férfit. De köszönöm az eddigi válaszaitokat! ☺️
2021. márc. 10. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
azt gondolhatnád, hogy az elittárs ilyen oldal.. pedig nem.
2021. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem ismerem személyesen, de estleg Kánya Kata társtalálója:

[link]

2021. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"MÁR"??? Nem éppen öröm ha egy lánynak ilyen múltja van!
2021. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem létezik mostanában ilyen. Mellesleg nem ördögtől való a kérdező igénye, hiszen nőként működhet az, hogy megkeresik azokat a férfiakat, akik a megadott adatok alapján számításba jöhetnek. Az így megtalált férfiak között nagy eséllyel lesznek olyanok, akik részéről kölcsönös a szimpátia és benne vannak a randiban, ismerkedésben. Így a hölgynek csak ki kell választania a neki legszimpatikusabb úriembert és mindenki happy.

Persze ha férfi lennél, ez az út teljességgel járhatatlan.

2021. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A cronosnak van személyes adatfelvételi szolgáltatása.
2021. márc. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!