Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nektek rendkívül férfiatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek rendkívül férfiatlan lenne egy olyan pasas aki hátproblémák és gerincproblémák nem tudna 30 kg súlynál többet megemelni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne férfiatlan??

Azért nem minden nő értelmi fogyatékos...

2021. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
A férjem sem emelget semmit, mert rögtön kimegy a dereka, napokig szenved vele. Biztos a többség megérti hogy nem vagy egy erőművész, nyugi. :)
2021. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, nem vonna le a személy értékéből semmit. Annyiból talán még örülnék is neki egy minimálisan, hogy így sosem kapna fel engem csak úgy (valamiért ez sok férfinak heppje, de én meg rettegek tőle). :D
2021. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Helybe jöttem a pofonért tudom, de azért leírom, hogy én mit gondolok. Nem férfiatlan ugyan, de elgondolkondék hogy ha ennyi idősen (gondolom nem 50+-os korosztály vag) ilyen gondjaid vannak, hát és gerincprobléma, mi lesz később, amikor tényleg törvényszerűen jönnek az ilyen panaszok? Nem arról van szó, hogy nem bírsz megemelni 30 kilót, hanem az egészségedről. Lehet, hogy én ezzel nem tudnék mit kezdeni. De nyilván nem ezen múlik, viszont mivel a kérdésedben mindössze ennyi infót tálaltál, ebből kellett kiindulnom.
2021. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
30kg az egy megpakolt zsák krumpli. Ki, milyen élethelyzetben emel egyszerre ennél többet? :)
2021. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem aranyér gondok miatt nem emel nagyon nehezett. Inkább több körben pakolunk.
2021. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít , engem abszolút nem zavarna.

31N

2021. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nemrég a haveromnál takarítottunk, és odébb kellett vinni a satuasztalt (80-100 kg), 3-an voltunk, és hát... a végén egyedül tuszkoltam arrébb, miközben a másik kettő szurkolt: "Nem megy, hagyjuk, nem bírjuk el!"


Nekem nincs barátnőm, de a két haveromnak van... nem ezen múlik :)

29/F

2021. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, eddig nem emeltettem súlyt férfiakkal.
2021. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

20 éve már műtögettek így onnantól 6-8 kiló a limit, pár éve már nem is motorozom mert a nyakam is rossz és nem bírja el a bukósisakot se.


Senki nem rótta ezt fel nekem meg, van feleségem (nem ronda kövér nő ) 2 szép gyermekem, járunk kirándulni , külföldre is, talán az egyetlen ami miatt rossz hogy Törökországban telel a kis hajóm és annyira romlott a helyzet hogy egyelőre nem akarok kocsival lemenni így repulni kell covid Time alatt amit igyekszem elkerülni.


Ha ez ferfiatlan akkor keressen egy favágót van belőlük bőven

2021. márc. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!