Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Digitális oktatásban ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Digitális oktatásban ismerkedés? Hogy lehet ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

Egyetemen, első félév. Rengeteg csoportmunka. Ő is gólya én is gólya.


Rendkívül szimpatikus sráccal kerültem egy csapatba. Kölcsönösnek érzem a szimpátiát. Tantárgyon kívüli dolgokról is szoktunk dumálni, sok sok személyes dologról, első körben azonban a közös teendőkről,beandandókról,iskolákról. Mivel tényleg kölcsönösnek vélem a szimpátiát, és míg személyesen akár a testbeszéd is segítségemre lehetne, így maradt az online kommunikáció. Mi fér bele, mi nem fér bele egy ízléses utalásba? Mi módon adhatnám tudtára, hogy nagyon kedvelem? Mondanám, hogy trollok kíméljetek, de szeretek nevetni...:D :) Tudom, hogy helyzetfüggő, személyfüggő, nem ismertek, de hátha adtok pár jó ötletet.



2021. márc. 16. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Majd alakul, felesleges a gondolati taktika.
Ha akar valamit, majd Ő kezdeményez.
Merjek kezdeményezni.
Engedjem el.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Kivárnám, amíg ő kezdeményez, bár én nyuszi vagyok:)
2021. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hanyagolnám és a tanárok között néznék kufircot.
2021. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a válaszodat! :)


2. Fixen Ő a crush.

2021. márc. 16. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
ne crusholj ,magyarul beszélj mert rohadt égő és gáz ezeknek a szavaknak a használata.. Mint ha valami 13 éves kis gyerek lennél..
2021. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem így konkrétan ne add a tudtára, hogy nagyon kedveled. De esetleg egy tanulásnak álcázott találkozóra elhívhatod. Valamelyik tárgyból ha lesz valami beadandó/zh akkor feldobhatod, hogy üljetek ki egy napos délután valahova együtt készülni és ha a személyes tali összejön onnan már sok mindent leszűrhetsz.
2021. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egyszer beszélgettek feldobhatod hogy nagyon nem szereted a távoktatást, hogy nem lehet menni sehova pedig te szívesen mennél.

Mondd azt hogy maximum sétálni szoktál, de ennyi és azt is csak egyedül tudsz sajnos.


(Nem kell hogy ez igaz legyen).


Mert ha nem full töketlen a csávó, nem lakik messze és bejössz neki, kapni fig az alkalmon.

Nen te hívod el mégse, de felveted hogy szívesen mennél. Ebből azért ért az ember, persze ha akar.


Ha messze lakik, akkor az sajnos szívas.

2021. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6.! Köszönöm a tippet, tetszik! Talán ezt még be is merném "vállalni", hogy felvetem ezt mint opciót, viszont a távoktatásnak hála teljesen más városban élünk, ez itt az a legnagyobb probléma. :(
2021. márc. 16. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bejönnél neki akkor kezdeményezett volna ő, mégis ő a férfi elvileg, bár a mai világban már nem tudom, én az vagyok az tuti. Semeddig nem tartana felvenni facebookon és ledumálni egy talit, aki erre képtelen az puha. 31f
2021. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi rossz lenne ha megmondanád neki, hogy kedveled? O.o

Én mindig így csináltam. Ami a szívemen, a számon. 13 évesbkorom óta nem.volt fél év amíg egyedül voltam.

2021. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!