Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak. Próbáltátok már ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Próbáltátok már ki olyan nőnek a ragaszkodását felétek, akivel ismerkedtek? Mármint hogy is mondjam, nem a ragaszkodás a jó szó, de arra vonatkozik a dolog, hogy akivel neten régóta cseteltek és közel a randi, jól kijöttök, bejöttök a nőnek.

Figyelt kérdés
Én már többször is. Van egy jól felépített kamu facebookom egy jóképű pasival, 1400 ismerős, 20 kép, mindegyik alatt sok like. Persze hónapokig tart egy kamu facebookot felépíteni egy szépfiúval, de nagyon könnyen lebuktat mindenkit. Rendre csináltam olyat, hogy írtam a nőnek, akivel 2-3 hete ismerkedek (telefonon is sokat beszélünk) és közel volt a randi. Mind elvérzett. 8/7 visszaír az ismeretlen szépfiúnak és ha rákérdezel ismerkedsz e valakivel, azonnal letagadnak, hogy létezel. (van pár tucat ilyen messenger beszélgetésem elmentve, nem kamu). Ha te pl írsz a nőnek délután 6 kor, hogy mi újság, és pl 6.30 ig nem ír vissza, akkor ezzel is írsz neki. Szinte garantált, hogy ennek a pasinak fog hamarabb válaszolni az adott nő és csak utána neked (ha egyáltalán érdekled még miútán a nálad vonzóbb pasas ráírt). Szerintem majd minden nő extramód felszínes és 99%-ban a pasi külseje mozgatja meg, nem az, hogy értelmes, normális, kedves. Ha csak átlagos a pasi és jön egy vonzübb hapsi, az 10/9 szer ha akarja, azonnal lesöpri az előző pasit a színről. Sajna tapasztalat. Vagy 7 nőt tiltottam le emiatt mérgemben, hogy megbuktak ezen, hogy nem én voltam a fontos akivel már több hete beszélgettek vagy randiztak is (aztán folyt köv is volt), hanem egy vad idegen szépfiú.
2021. márc. 20. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez az online ismerkedés, sajnos ha az az illúzió van az ember fejében, hogy úgyis korlátlan alternatíva áll rendelkezésre, akkor nehezen fog elkoteleződni egy mellett. Sajnálom a rossz tapasztalataidat, de kétlem hogy online társkeresés sokkal jobbakat fog hozni.
2021. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted a pasik nem ugyanezt csinálják? mellesleg amíg nem még csak nem is találkoztatok, milyen alapon vérsz el bármit is? nem jártok.
2021. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Nőként mondom, hogy tényleg több az ilyen az én környezetemben is, ami valahol érthető, mivel mindenki a legjobbat akarja a lehetőségeiből kihozni. Másrészről nem értem, hogy mennyire kell butának vagy önámítónak lenni ahhoz, hogy a mai világban ne ismerjünk fel egy kamu profilt. Illetve aki állítólag komoly kapcsolatra vágyik miért egy 200+ like-os félmeztelen képekkel rendelkező szépfiúban látja élete örökké hű társát és gyermekei apját...

Valószínűleg ezek a nők maguk sem döntötték el, hogy valójában mit keresnek vagy annyira nem fontos nekik a dolog és útközben belefér néhány kaland is.

2021. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Mellesleg én van, hogy annak válaszolok először, aki kevésbé érdekel. Azt letudom gyorsan, és aki foglalkoztat, arra már oda tudok akkor figyelni jobban.
2021. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam.
2021. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem várok el semmit csak k.va car érzés, hogy velem már hetek óta telón vagy webcamon beszélget a nő, mégis a kamu fiúnak ír hamarabb vissza, nekem csak fél óra múlva. ÉS ez sokszor volt így. Rendkívül rosszul esik.
2021. márc. 20. 23:23
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

1. Baromi szánalmas amit csinálsz, és a lányok akiket letiltottál, csak jobban jártak.

2. Mivel még nem találkoztatok, semmilyen kötelezettségük nincs irányodban. (Sőt olyan is lehet, hogy egyszer találkoztok, de annyira nem nyűgözted le, hogy biztos legyen a dologban)

3. Nyilván ha napok óta ismerkednél egy görnyedt hátú, szemüveges, pocakos lánnyal, és rádírna egy Meghan Fox kaliberű nő, örülnél, mint majom a farkának, és le se szarnád az elsőt.

2021. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
hagyd az internetes ismerkedést. túl sok energiát és időt öl bele az ember, eredményként pedig teljesen letöri az önbizalmát és sokat csalódik.
2021. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog, de hasonlót én is csináltam még megboldogult fiatal lány koromban 😃

Mikor friss kapcsolatban voltam férfiakkal, akik állítólag oda meg vissza voltak értem (mi már jártunk is). Írtam nekik kamu profilról a társkeresőn, amin megismerkedtünk. Direkt nem is ilyen fullos topmodell képpel, ami gyanús lett volna, hanem egy hozzám hasonló "lány a szomszédból" típusú képpel. És így is elbukott háromból három.

Letagadtak engem és nyitottak voltak az ismerkedésre.

Illetve egyik bevallotta, hogy ismerkedik, de semmi komoly, csak 2x randizott velem, közben meg 3 hónapja együtt voltunk, nekem már összeköltözésről beszélt.

Szóval ez oda-vissza így van, nem nem függő.

2021. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
#7 miért ismerkedsz olyannal aki nem tetszik?
2021. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!