Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korrekt egyszerre több lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt egyszerre több lánnyal ismerkedni online és találkát megbeszélni?

Figyelt kérdés
Tehát gondolok arra hogy már 3-al hamarosan találkozás, és utána választok egyet amelyik bejött.

2021. márc. 21. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez így működik.
2021. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha ez vagy belül, minek játszanád meg, hogy rendes vagy?
2021. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdem mert rendes vagyok és nem tudom hogy ez erkölcsileg mennyire elfogadható
2021. márc. 21. 15:14
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
De akkor nem merült volna fel benned. Én nem is tartom magam rendes embernek, de ilyet nem tudnék tenni, mert idegen tőlem.
2021. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Akkor lenne gáz ha mind3nak házassági ajánlatot tennél így ez normális, ők is így csinálják, no worries
2021. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Igazából szinte mindenki ezt csinálja, ezért van az, hogy sokszor kecsegtető végkimenetelű randi, vagy beszélgetés után eltűnnek az emberek (mert mást választottak). Az első csókig és vallomásig csupán egy játszótér ez a fázis, és bár én még sose randiztam egyszerre több lánnyal, de nem ítélem el ezt erkölcsileg, mert még nem vagy senkivel se kapcsolatban. Ha teheted, randizz több lánnyal, de légy korrekt azokkal, akiket skippelnél végül.


20/F

2021. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azt mondják élőben teljesen más és sokszor nem is lesz semmi mert online nem tudja azt visszaadni ami élőben lesz. Lehet nem is illünk össze
2021. márc. 21. 15:18
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondolom hogy természetes.

Tuti a lányok is sok férfival ismerkednek

2021. márc. 21. 15:19
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Normális igen. Amilyen arányban a nők eltűnnek, lelépnek, nem válaszolnak, meggondolják magukat, ilyen tempóban kb 5 év lenne szexet összehozni és 20 év párkapcsolatot, ha egyszerre csak eggyel ismerkednénk.


A nők el sem tudják ezt képzelni, hogy 40 MATCH-ből (tehát ahol már első látásra volt szimpátia) 1 akivel lesz egyáltalán szex és akkor kapcsolatról még nem is beszéltünk. Muszáj így csinálni, mert úgy is annyian eltűnnek állandóan, óriási a bizonytalanság.

2021. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
"Tuti a lányok is", és akkor innentől neked a saját "rendes" értékeid nem számítanak. Kedvesrendes lesz az.
2021. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!