Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyre ritkábban azaz órák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyre ritkábban azaz órák múlva, majd van hogy egy nap egyszer válaszol az üzenetekre,pedig elérhető, csak nem nyitja meg, akkor érdemes rákérdeznem, hogy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért, nem egyértelmű?
2021. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
egyértelmű.. nem érdekled.
2021. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
akkor válaszol mikor már nagyon unatkozik
2021. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Jajj ilyen nekem is volt. A pali állandóan keresett, írkált, témákat hozott fel. Első randi után is egyből írt, hogy milyen jól érezte magát, és hogy azt érzi, hogy ebből tényleg lehet valami komoly. Másnap is írt, hogy este még elalvás előtt is rámgondolt. Aztán az azt követő napokban ilyen 9 órákig nem nyitotta meg azt, amit írtam. Álíltása szerint azért, mert dolgozott, de láttam, hogy félóránként fent volt legalább.

Három nappal később mondtam neki teljesen normális hangnemben, hogy úgy látom mégsem érdeklődik annyira, nyugodtan megmondhatja, ha nem szeretne velem ismerkedni. Erre teljesen kiakadt, és agresszív lett, hogy mit képzelek, hogy számonkérem, különben meg értsem meg, hogy dolgozik, majd ír. Aha.. Két nappal később közölte is, hogy bocsi, de ez neki most nem megy, minden jót! :D


Tehát a visszaírás gyakorisága általában egyenesen arányosan csökken az érdeklődés mértékével.

2021. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
68%
Ignoràlàs a kifejezés, amit keresel.
2021. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy nem annyira egyértelmű ez, sok múlik a szituáción is, hogy hol tart az ismerkedés fázisa. Illetve, hogy milyen személyiség az adott ember. Én pl. utálok chatelni, ezért ott csak ritkán írok, viszont a személyes találkozót szorgalmazni szoktam, vagy hogy legalább telefonon beszéljünk, mert annak látom értelmét.
2021. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes. Én úgy szoktam járni, hogy én üzenetemre, vagy e-mail-emre nem válaszol, de Fb-n bőszen oszt meg tartalmakat, az általa kevésbé kedvelt emberek bejegyzését is tovább osztja, tetszését kinyilvánítja stb.

Sok emberrel jártam már így.

2021. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kérdezném meg, de ugyan úgy viselkednék, amikor ő ír. Így hamar kiderül, hiányzom-e, vagy érdektelen vagyok számára. N
2021. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
4-es vagyok. A 7-es kommentjés elolvasva jutott eszembe, hogy egyszer az egyik nem írt vissza egész délután, viszont felrakott egy félmeztelen törölközős fürdőszobás selfiet:DDD Vele ekkor már túl voltunk három randin és egy szex nélküli bújós együttalváson :D
2021. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha fél óránként írsz valami xarságot, akkor ne csodálkozz.
2021. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!