Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok kialakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kialakítani komoly kapcsolatot? 21/F

Figyelt kérdés

Picit hosszabb lesz, remélem nem baj, csak érthetően le szeretném írni, és azt meg csak úgy lehet, hogy ha az egész történetet ismeritek.

Szóval már vagy 3 éve ismerkedek aktívan, azelőtt csak "vártam" mert az egy nagyon jó tanács amit megkaptam, hogy ne siettessem, fiatal vagyok, majd jön. Na 18 éves koromra untam ezt meg és tettem is azért, hogy legyen valami. Ismerkedtem több lánnyal is, (Pesti vagyok szerencsére így voltak lehetőségeim) voltak randik, de mindig vagy az első randiig jutottam el, vagy még beszélgetésben kiderült, hogy a lány nem tud többet elképzelni mint barátság.. Tehát egyik se szeretett, pedig többet is mondták, hogy kedvelnek meg szimpatikusnak találnak, de nem tudnának barátságnál többet elképzelni. Ami számomra nagyon különös, hogy többen is ugyan azt mondják. Tehát nyilván magamban keresem a hibát, próbálták szépen megfogalmazni, de véleményem szerint ez a vonzalom nem alakult, ki nem "jöttem az érzelmek"... Volt egy barátnőm is akivel pár hónapig tartott a dolog, de mint utólag kiderült ő sem szeretett, csak szeretett volna, és remélte kialakul ez majd idővel... De nem ez lett. És ilyenkor gondolkodom el és vagyok nagyon a padlón mikor konkrétan életem során még nem is szeretett senki... Így komolyabban, csak baráti szinten, de az meg inkább kedvelés.

Alacsony vagyok egyébként, de ez itt nem releváns, mivel eleve szintén egy magas vagy alacsonyabb lányokkal tudnám eleve elképzelni egy komolyabb kapcsolatot. Szóval itt másnak kell lennie a problémának, valószínűleg nem vagyok annyira jó képű, ami ellen igaziból sokat nem tudok tenni, a tőlem telhetőket megteszem mint ápoltság és hasonlók, de igaziból ennyi..

Igaziból érdekelne a véleményetek, vannak hasonló helyzetben lévő lányok? Vagy vannak olyanok akik hasonló dolgokon mentek keresztül? Valahogy annyira nem látom a kiutat, és ilyenkor megy el a kedvem az egésztől (többször is előfordult mióta ismerkedem) hogy egyszerűen hagyom a fenébe az egészet és majd később foglalkozom megint ezzel, mert ilyenek után teljesen elfogy minden motivációm...

21/F



2021. ápr. 15. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Hány centi vagy? 175 centi alatt vége a mai világban.
2021. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bőven alatta, de mint mondtam sikerült találni alacsony lányokat, de eleve ez nagyon megnehezíti, mivel hiába jön be egy lány, ha magas akkor semmi esély..

De itt olyan esetekről van szó ahol ezek nem játszottak közbe:/

2021. ápr. 16. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Mert alacsony vagy. Sajnos az alacsony lányoknak is magas pasi kell.
2021. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!