Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lemondanál pár álmodról és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál pár álmodról és választanál más utat a párod miatt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy hihetetlenül jólnevelt, jó szívű, kedves férfit, még semmi nem törtét köztünk de sokat találkozunk (nem csak randi szempontjából). Őt a családja és a családi vállalkozása ide köti az országhoz, én viszont utazgatni esetleg külföldön élni szerettem volna. Közel állok én is nagyon a családomhoz ezért egyébként is fontolgattam, hogy akkor költözzek majd vagy ne, de mindig azt is éreztem, hogy amennyire maradnék annyira mennék is, és ha nem próbálnám meg maradna bennem egy hiányérzet, hogy ha végül itthon maradok és ez a külföldi próbálkozàs kimarad az életemből.

Engem ide leginkább csak a családom köt más dolog miatt nem igazán maradnék. De őket sem szívesen “hagynám itt” mert nem tudnék egy évben túl sokszor haza járni.

Na most jött ez az ember és már most felforgatott bennem mindent.

Nem mondom, hogy szerelmes lettem hiszen annyira még nem ismerem. De eddig egyébként is nagyon rossz tapasztalataim vannak párkapcsolat terén, és tényleg én még ilyen jó emberrel nem találkoztam..

Ti hogyan döntenétek? Voltatok hasonló helyzetben? Megpróbálnátok? Elmondjak neki mindent őszintén? 23 évesek vagyunk



2021. ápr. 20. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Én nem mondtam le az álmomról az exem miatt és nagyon jól tettem. De ez teljesen egyéni, hogy kinek melyik út a jó választás és senki nem tudja eldönteni helyetted. Az őszinteség pedig alap dolog.
2021. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Lemondtam, megbántam. De ez nem jelenti azt hogy mindenki megbánja.
2021. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Aranyos kislány vagy még.
2021. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Mindegy hogy, hogy döntesz. X év múlva úgy is az fog a fejedben járni, hogy a másik döntés lehet hogy jobb lett volna
2021. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem dettó az az álmom, mint a tiéd. Nekem most nincs párom, de igyekszem kerülni is az ilyen helyzeteket, nem akarom, hogy bármi visszatartson. Szerintem egy életre megbánnám, ha valaki miatt lemondanék az álmomról.
2021. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lemondtam, nem kellett volna. Pár éven belül átment lelki terrorba, megcsalt, én 2 gyerekkel maradt egyedül egy faluban. Nyilván nem mindenki jár így, de jobb magadat helyezni az első helyre.
2021. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

23 éves vagy kár lenne egy pasi miatt lemondani bármiről.

Ha nem szeretnél lecövekelni akkor olyat keres aki szintén nem akar de ne húzd olyan idejét akiről tudod hogy más életet akar mint te.

Tések eldönteni hogy reálisan mit akarsz az életöl és aszerint élni az életed.

2021. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

"utazgatni esetleg külföldön élni szerettem volna"

Már megbocsájts, de ez az utazási mánia és külföldről alkotott romantikus kép tipikus tini őrület. A legtöbb huszonéves lány társkereső profilján ott van, hogy szeret utazni. Világot látni nem egy igazi életcél. Van olyan ismerősöm, aki megtette, bejárta Európát, Ázsiát, Amerikát, még riportsorozatot is készített erről, aztán visszajött és ugyanott tartott, mint amikor kiment, csak eltapsolt több milliót.

Utazgatással önmagában nincs baj, mehetsz a pasiddal mindenféle útra, évi 1-2 alkalommal, de ez az extra, nem a cél.

2021. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldal vagyok, nem mennék külföldre, ide köt a hivatásom, meg úgy minden.

Örülnék, ha ez még párkapcsolat előtt kiderülne a másikról, hogy ő meg külföldön szeretne élni, mert ebben a kérdésben nincs kompromisszum és így nem húzzuk tovább egymás idejét. Ha elkezdünk kötődni egymáshoz, úgy rosszabb végül külön folytatni.

2021. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

8. Ki vagy te hogy megmondd más embereknek hogy a kitűzött céljuk nem "igazi életcél"? Mi az életcél ami szerinted elfogadható? A gyerek? 😂

Amíg te a szarból mosod ki a gyerekeidet addig az aki csak utazott millió tapasztalattal és élménnyel lett gazdagabb. Sajnálni kéne mert amikor hazajött nem csöppent egy rég tönkrement házasságba akik ha együtt is vannak kényszerből a neveletlen gyerekeik miatt? 😂

2021. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!