Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy csaj melóhelyemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj melóhelyemen, aki mindig erősen rám néz, már zavaró szinte. Van egyébként barátja, együtt is dolgoznak. Most akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Multkor a kantinban látta hogy nem tudom a mikrót elinditani, és mondta hangosan hogy kell. Akkor egyébként ott ült a barátja mellette.

2021. ápr. 24. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen, azt szeretné, ha tudnád kezelni a mikrót. Remélem, megy már.
2021. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én általában kerülöm a szemkontaktust, viszont nem egyszer beszóltak emiatt.

Azóta próbálom tartani a szemkontaktust, és szerintem a nagy igyekezetben nálam is úgy tűnik, hogy szemezni akarok, vagy nem tudom mi...

2021. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Nem is egy! De mindig olyan lányok akiktől nem akarok semmit!
2021. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy bejövök neki, csak hát azért na...ez igy nem épp a legjobb helyzet.
2021. ápr. 24. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Vannak ilyen emberek, akik mindenkire erősen néznek. Nem kell túlgondolni.
2021. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is értem ezt a szemezgetés dolgot, nem én teszem meg az első lépést, 21. században élünk, ha akar valamit egy nő, nyugodtan odajöhet, és kérdezzen.
2021. ápr. 24. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érted, hogy nem azért néz téged?!
2021. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nem azért akkor miért??
2021. ápr. 25. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!