Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg hiányozhat neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hiányozhat neki az exe, vagy engem akart lepattintani?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel évek óta ismertük egymást, még az egyetemről, közös barátok által. Nekem volt egy hosszú kapcsolatom akkor, és az alatt többször is közeledett felém, de csak barátilag, a párom féltékenykedett miatta akkor. :D és nekem is tetszett a srác. Miután szakítottunk, pár hónapja rá megkeresett a közösségin, randiztunk többször és minden jól ment, kezdtem beleszeretni. A negyedik vagy ötödik randikor már elmentem hozzá és ittunk bort (nem is keveset), és úgy alakult, hogy szeretkeztünk. Nagyon jól passzoltunk egymáshoz az ágyban, megkönnyebbültem, hogy ez is jó. Utána reggel viszont távolságtartó lett, gondoltam, hogy szégyenlős végy kicsit, vagy ilyesmi. Na de utána kibökte, hogy velem feküdt le először az exe után, és rádöbbent, hogy még szereti. Na pasik, azt szeretném megtudni, hogy ilyen tényleg létezik, vagy az emberünk vagy meg akart dugni egyszer és jóccakát?

2021. ápr. 27. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Csak dugni akart. Lekoptatott
2021. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak dugni akart és reggel smink nélkül már nem jöttél be neki annyira.
2021. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sose hordok sminket, de köszi kettes :D
2021. ápr. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!