Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők barátzónába mikor tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők barátzónába mikor tesznek egy férfit?

Figyelt kérdés
Az alábbi szempontok persze akár egyszerre is jelen lehetnek, de jelöljétek be azt ami a leginkább döntő női szempontból.

2021. máj. 9. 19:50
A kérdező szavazást indított:
külsőre nem tetszik
külsőre tetszik, jó pasi de már túl régóta barátok vagyunk
jó pasi, de túl sokáig húzta a dolgokat ezért barátzónába került
külsőre tetszik, de belső tulajdonságai nem vonzóak
túl sokat lelkiztünk együtt és ezért legjobb barátként tekintek rá
52 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Kb az összes előfordulhat.
2021. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Első három.


Ha a személyisége, belső tulajdonságai nem vonzóak, barátkozni se akarok vele.

Az ötös meg kb ugyanaz mint a második.

2021. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer keveredtem ilyen helyzetbe egy nőnél. Minden klappolt lelkileg, hasonló értékrend, teljes bizalom. Csak éppen a külsőm nem váltott ki benne vonzalmat.
2021. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem vonzódok hozzá (ezen egy jó személyiség, lélek, kisugárzás segíthet), vagy ha nem hasonló elveket vallunk valami fontos dologban.
2021. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Külőre nem tetszik, de belsőre igen.
2021. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Mert az ilyen inkább a "testvérem" érzés. És azokkal csak kevés lány szeret dugni.
2021. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Amikor valakit barátzónába "helyeztem", akkor az 1. és 3. pontok együttesen érvényesültek. Mármint az egy dolog, hogy valaki jó pasi, ha nekem nem tetszik, de az ront a helyzetén, ha eleve barátként közelít, mert én akkor barátként fogadom. Ha egyből udvarolni kezdett volna, akkor lehet, hogy nem ismerem meg olyan jól és nem alakult volna ki a barátság köztünk, de nem is került volna a zónába, hiszen egyből elutasítom.

Tudom, hogy sokaknak kell idő, amíg feloldódik és eldönti, hogy neki kell az adott nő, de ez mindig nagyon veszélyes taktika, ha egyből nem jelzi, hogy vonzónak tart, akkor később nem fogom komolyan venni az érdeklődését, hiszen az elején már elraktam egy "aszexuális" kapcsolati fakkba, ahol az összes barátomat kezelem.

2021. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Általában akkor, ha nem egy 185+ magas, kigyúrt gazdag adonisz az illető. :)
2021. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
A legtöbb nő mindenkit elsőre beskatulyáz és nehéz kikerülni az adott dobozból, de más kérdés, ha lexarod őket nagy ívben. :))
2021. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7-es, ez elég érdekesen hangzik. Tehát egy kapcsolathoz nem kell "olyan jól" megismerned a másikat? Nem mindenki 2 évre tervezi a kapcsolatait
2021. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!