Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Első Találkozás oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Első Találkozás oldalon valódi társkeresők vannak vagy botok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Első ránézésre hitelesnek tűnik az oldal - többségében normál/átlagos embernek kinéző tag, különböző stílusú/helyesírású és tartalmú bemutatkozások stb. A fejlesztő az arcát adja az oldalhoz, ami szintén bizalomgerjesztő dolog. Ráadásul elvileg ingyenes, szóval egy próbát szerintem biztos megér.
2021. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az probléma, hogy válaszok nem érkeznek akárhányszor is írtam bárkinek, nem jött semmiféle válasz, sok esetben el sem olvassák - de ez nem minden esetben volt így, volt, hogy előre megköszöntem a válaszukat és több hét után sem jött semmiféle reakció. Ingyenesnek inyegnes, de ilyen áron inkább ne legyen az, mert azok a regisztráltak sem írtak vissza, akik évek óta fenn vannak. A regisztráltaknak a fele ugyanaz, mint tavaly és azoktól sem jött semm ireakció. Oké, hogy ingyenes, de valami nagyon nincs rendben az oldallal.
2021. máj. 11. 15:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tűnt fel, hogy egy rakás inaktív tag van, bár ez mindenhol felfedezhető. Akik szóba jöhetnének, azok ugyancsak nem olnline-ak sosem. A maradék meg nagyon nagyon kevés, aki aránylag csinos lenne, az napi 50 levelet kap. Nem igazán pörögnek az online társkeresők (sem). Nagyjából megnézheted hogy 1-2-3-4-5 éve kik regisztráltak. Ha vidékre szűrsz, akkor meg az élettől is elmegy a kedved, annyira nincs aktív tag. Akik meg vannak, azokat most meg nem akarom bántani, ők is próbálkoznak.
2021. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel ingyenes, azért sok az inaktív tag. Ritkán néznek fel, nem érdekli őket.
2021. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én végignéztem az összeset. Halott vidék. Mindehol szinte ugyanazok vannak, és lassú az egész. A Tinderen ott egy fotó, tetszik vagy sem, pörög a dolog. Sajnos ez a halála is az egésznek, ugyanis már csak tárgyként kezelik az emberek egymást. 30F vagy 30N per perc. Ez már minden, csak nem ismerkedés.


A megváltás abban van, hogy lassítunk, lassítunk, élvezzük a pillanatot, a percet. Időt adunk mindennek, időt adunk a másiknak. Tudom ez nem trendi, de én rájöttem hogy az élet értelme és az értéke az, hogy nem sürgetünk semmit.

2021. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5 Ebben tökéletesen igazad van, de aki neten ismerkedik, hol tegye? Nekem a tinder taszító, sok más társkereső meg holt vidék.... :-(
2021. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fizetos, ahova penzt tesznek az emberek, ott mar van komoly szandek. Magyarorszagon meg kifejezetten az egyik legjobb szuronek szamit, ha penzt kernek valamiert, ami mashol ingyenes.
2021. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Több nővel beszéltem már onnan. Illetve randi is jött össze arról az oldalról. Ingyenes szóval tuti nem kamu profilok vannak.
2021. máj. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7 JÓ de ha fizetős, ám alig vannak rajta, akkor pénzkidobás az egész...
2021. máj. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fizetős oldalak is halottak! Próbáld ki. Kiadsz egy rakat pénzt, majd rájössz hogy alig van potenciális aktív tag. Tapasztalat! Azt meg add hozzá, hogy ezek közül is alig válaszol valaki, vagy egyáltalán nem. -3-10EFt
2021. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!