Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eladó vagyok egy üzletsoron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eladó vagyok egy üzletsoron soron és nagyon tetszik egy biztonsági őr, akkor hogyan tudnék vele szóba elegyedni?

Figyelt kérdés

Ők ugye az áruházhoz tartoznak, szóval munka kapcsán nem lehet. Viszont szoktam látni, hogy más üzletekből a csajokkal nagyon jól elvan ha, meg bemegy hozzájuk.

Az én helyem viszonylag kiesik az útvonalától. Szokott köszönni meg nézni( nagyon is), eléggé zavarba is jövök hogyha elmegyek mellette és úgy néz a szemembe és köszön, de nem jött még oda beszélgetni vagy vmi. Így lehet nem is érdekelem valójában. Ezért sem akarom letámadni, mert ha nem tetszem neki akkor nagyon kínos lenne.


2021. máj. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Kérj tőle valamiben segítséget. Akkor beindulhat egy beszélgetés.
2021. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Lopj el valamit! :DDDD
2021. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ejts le, szórj szét valamit, amikor közel van. Ha segít felszedni, beszédbe is elegyedhetsz vele.
2021. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
ja azt ha elutasít, vagy összejöttök, de nem jön be, naaaagyon nem lesz kínos dolgozni, úgy izony....
2021. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült leszólítani?
2021. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld a helyébe képzelni magad. 24 órázik, ebbőll kb 10 óra nyitva tartás. Ő ott áll, néha sétál, figyel. Ha gáz van, s nem veszi észre, kirúgják. Az összes szórakozása, hogy a csinos nőket nézi, néha vált az eladókkal néhány szót, akiken szintén rajta a főnökök szeme. Fárasztóan egysíkú minden napja. Akad egy-két üde folt, kedves, csinos eladók, feltöltők körülötte. Ennyi. Lehet, otthon meg az asszony várja vetett ággyal, otthonnal. Ne ábrándozz.
2021. nov. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!