Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek nehéz megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek nehéz megfelelő párt találni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és nem tudok barátnőt találni. Nyugtassatok meg hogy nektek sem megy könnyen.

Gondolom akik jól néznek ki és jól kommunikálnak azoknak egyszerű ez.


2021. máj. 22. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Megfelelőt kb. lehetetlen, ha minden tényezőre figyelsz és ragaszkodsz az elképzeléseidhez. És ezt most főleg viselkedésre, személyiségre értem, mert ott lehetnek a kritikus pontok.


Olyan, hogy két ember egymásnak 100%-ban semmilyen kompromisszummal vagy rugalmas elképzeléssekkel megfeleljen - nem is igazán lehetséges.

2021. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen megy, megnyugodhatsz
2021. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan, hogy két ember egymásnak 100%-ban semmilyen kompromisszummal vagy rugalmas elképzeléssekkel megfeleljen - nem is igazán lehetséges."


A magadfajták számára maximum. Azonban a világ szerencsére messze több, mint a te elméd tartalma.

2021. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az emberek egy reszenek konnyu, egy reszenek nehez. Pont ugy, mint jo melot, normalis baratokat vagy egyebet talalni.
2021. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

3.


Mindig próbálod így beállítani, de ettől függetlenül is - az ilyen párok esetében vagy nem voltak masszív elképzelések az elején amihez tartották volna magukat, vagy útközben "írták át" ezeket. Ami tulajdonképpen ilyen téren "csalás", mert utólag bemondani, hogy "hát mindig is erre vágytam 100%-ban", nem igazán ellenőrizhető. Ráadásul bárki bemondhatja.


Ilyen értelemben persze neked lesz igazad, mert utólag úgyis azt mondják majd, amit másik hallani akarnak. Ráadásul ki emlékszik már arra amit előtte állítottak?


Az emberek elvtelenek ilyen téren.

2021. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

#5:


"Az emberek elvtelenek ilyen téren."


Öööö... magadból indulsz ki?

2021. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

6.


Próbáld újra - személyeskedés nélkül.

2021. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen rosszul alltok hozza. A tarskereses nem arrol szol, hogy van egy listam, es pipalgatom Irenke skilljeit, hogy tud fozni, pipa, akar gyereket pipa stb. Ez igy egy mechanikus szar. En ismerkedem a masikkal, arra vagyok kivancsi, hogy milyen ember. Persze nekem is vannak nagy vonalakban elkepzeleseim, hogy mit varok el egy tarstol, de az csak a megismerese utan dol el, hogy mennyire kompatibilis egymassal az ertekrend es lesz-e tobb belole egy baratsagnal, vagy sem. Akik listaval maszkalnak, azok nem tudnak ismerkedni. Az emberi reszt hagyjak figyelmen kivul. Ezt pedig a masik egybol leveszi.
2021. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
barátnőt nem találni szokás.. kapcsolatot fel kell tudni építeni.
2021. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#7: nem próbálom, viszont tényleg fölösleges is volt föltennem a kérdést. Elvégre bebizonyítottad te már itt látványosan, hogy mennyire igaz rád: neked tényleg nincsenek elveid. Bort iszol és vizet prédikálsz.
2021. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!