Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prostihoz csak olyanok járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostihoz csak olyanok járnak akiknek amúgy nem lenne lehetősége szexhez?

Figyelt kérdés

Vannak biztos kivételek: unatkozó vállalkozók, férjek akik unják a nejűket!


De többségben inkább azok akiknek másképp nem terembe babér a nőkkel. (Kövérek , alacsonyak , kisfarkuak , csórók stb)


De ezeket én gondolom így vagy ti is?



2021. máj. 24. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Imádom, hogy a sok senki az ilyen prostizós kérdéseknél egyből letolja, hogy prostikhoz csak incelek, idióták, betegek, perverzek, csórók, meg állatok járnak.



Nos van egy rossz hírem nektek. SOKKK, NORMÁLIS ember is jár.


Orvosok, akár az a doktorbácsi is, aki megmentette a fiad életét. Az édesapád is. A pasid is a céges haverjaival. Egyetemista srácoknál pedig divat a csapatos látogatás. Azaz 5-6 srác, egymás után 1 csajt.



Vagy melyik barátnő, feleség, szerető tudja megadni azt a változatosságot, hogy egyik nap cuki tinilány, szerdán szőke, 185 centis bikinimodell, vacsi után dögös, tetovált MILF, a szülinapi ajándékként meg beöltözik Kati néninek, a gimis tanárnőnek, aki mindig szűk szoknyában járt, derékig érő vörös hajzuhataggal, és a fél iskola abban reménykedett, hogy behívja magával a szertárba?

2021. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen szoktam egy olyan úton közlekedni autóval, ahol útszéli prostik vannak. Talán meglepő, de általában negyvenes családos apukák állnak meg (legalábbis ezt feltételezem a családi autóból meg a gyerekülésből). A legtöbbjük ráadásul teljes jól szituált, tipikus középosztálybeli férfiaknak tűnnek, szóval nem olyanok, akik amúgy nem tudnának felszedni egy nőt.
2021. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát ott van például apám, akinek nem lenne lehetősége szexre, mert anyám le se xarja. Ő néha eljár prostikhoz, persze nem tudja, hogy tudom. Vagy ott van unokatesóm, aki emberek átbaxásából szedte meg magát. Gyönyörű, odaadó feleséggel, két gyerekkel, de lelkileg egy roncs, az ő élete a kokó és a k&rv@k. Aztán van egy csomó incel, önbizalomhiányos csávó, akiknek máshogy nem jönne össze a szex. Ahogy én látom olyanok járnak prostikhoz, akiknek valami nagyon hiányzik az életéből és ezzel kompenzálnak.
2021. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy ők lennének a többség. Sokan azért járnak, mert speciális igényeik vannak, amik kapcsolatba nem férnek bele.
2021. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
60 körüli doktorbácsiról tudok, aki 18 körüli "útszéli" igénytelenebb prostikat visz fel rendszeresen. Gondolom ekkora korkülönbséget csak így tud megélni. Tehát mindig van valami ilyesmi "mögöttes ok".
2021. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom apja pl.


Milliomos vezérigazgató (elvált), ő úgy félúton van a prostizás meg a "sugar daddy" viselkedés között, amennyire én tudom (haver történetmesélése szerint), a fater kinéz egy prostit akinek állandó "vendége" lesz és egy idő után elég komolyan támogatni kezdi, ha "megfelel neki".


És ezt a városban kb. mindenki tudja, de senkit nem érdekel, hogy egy 60 körüli milliomos bácsi mit csinál. Pedig ez elvileg az előítéletes vidék.

2021. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem ment az átverős szex, így inkább elmegyek egy lakásoshoz ritkán,az sem jó,mert nincs semmi érzelem, anélkül meg nem az igazi... Romantikusabb stílus vagyok,de ez van... :(

Lehet mindig ugyanahoz kéne menni... :D

2021. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak azok. Teljesen átlagos emberek és boven mennek olyanok is, akik bárhol, bármikor találnak nőt, csak ez izgatja őket vagy kell nekik a diszkréció, nem akarnak utána bonyodalmat.
2021. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkább NEM azok járnak prosithoz akiknek amúgy nincs lehetősége más módon szexelni.

Szóval a már előző válaszokban említett gazdagabb, öreg fazonok, akik ezt megtehetik, akár naponta is.

Vagy normális, középosztálybeli családapák, akiknek valószínűleg unalmas a szexuális élete, mert pl. az asszony már nem akar dugni, vagy az is eljár a szeretőjéhez.

Vagy csak unatkozó vállalkozók, olyan emberek akik csak látszólag sikeresek, valójában mind egy lelki roncs.

Akik valóban nem képesek szexuális kapcsolatot kialakítani valamilyen oknál fogva, nem fognak eljárni fizetős csajhoz sem.

Én sem mennék el soha, nem lenne hozzá bátorságom. Van több haverom is akik (jelenleg, de akár évek óta) ebben a helyzetben vannak és senki nem nagyon menne el prostihoz.

2021. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem csak azok járnak.

Sok prostituált mesél arról, hogy a kuncsaftok rendszeresen panaszkodnak az otthoni életükről, hogy mennyire nem jönnek ki a feleségükkel. Még az is lehet, hogy a nejükkel is van szex, csak annak a mennyisége, minősége nem felel meg nekik vagy valami olyan perverziójuk van, amit nem tudnak kiélni.

Igazából sok oka lehet, ha valaki prostikhoz jár, nem lehet általánosítani.

2021. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!