Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő tényleg csak kényszerből van együtt magyar pasival, de valójában roma, néger, arab, stb egzotikus pasikra vágynak?

Figyelt kérdés
Nők mondták ezt nekem, szóval nem kamu szerintem.

2021. máj. 30. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%
Én biztosan nem.
2021. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 Noren1989 ***** válasza:
78%

Mind a közel 5millió nő ezt akarja, igen.

Egészenbiztosan.

2021. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
84%
Hát azok a nők, akik ezt mondták neked, lehet, de akiket én ismerek, illetve én magam is, egyáltalán nem kényszerből vagyunk magyar férfivel. A férjem elég klasszikus árja kinézetű, és nem azért választottam, mert nem jutott volna roma fiú :D :D :D :D
2021. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem lett volna lehetőségem ilyenekkel összejönni, de inkább kihagytam. 😂
2021. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Én nagyon sok szép fiatal lányt láttam együtt romákkal,a rabokkal, négerekkel az utcán. 10/10-eseket. Olyan jó csajokat magyar pasival nem igen lehet látni látni, ez a jellemző.
2021. máj. 30. 10:33
 7/61 anonim ***** válasza:
98%

Ez is egy városi legenda, aminek létrejötte és terjedése (+ fennmaradása) 3 tényezőre vezethető vissza:


1.A gyakorihoz hasonló fórumok incel-dömpingje, ahol az ilyen elméletek mindig slágerek maradnak.


2.Maguk a roma, néger stb. emberek öntömjénezése, sokuk meg is van győződve arról, hogy a "fehér luvnyák" odáig vannak értük, még akkor is ha amúgy nem. (Akkor lehet egyet rasszistázni). Rájuk igazából haragudni nem lehet, sokukat ezzel a szöveggel indítják útra Afrikából (a többi hazudozás mellett, hogy itt majd alanyi jogon jár a nagy ház, meg a pénz, mert a németek és a svédek olyan jó emberek). A romák pedig olyan szinten vannak sokszor eltelve maguktól, hogy rossz hallgatni.


3.A gyakorihoz hasonló fórumokon mindig akad 1-1 éppen szakítás után lévő nő, aki előadja, hogy a "magyar/fehér férfiak milyen rosszak, bezzeg a kisebbségek" - erre se lehet igazán haragudni, a harag nem jó tanácsadó és a pillanatnyi sértettség miatt olyan ez, mikor valaki egy baleset miatt elkezd olyan dolgokat is mondani amit utána nem gondol már komolyan.

2021. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
85%

Nekem csak a fehér férfiak tetszenek, azon belül elég nagy a szórás.

Cigók, négerek, arabok stb kizárt.

2021. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
89%
Kizárt, hogy nők mondták neked, mivel nő közelében évek óta nem voltál.
2021. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
94%
Láttál kb 10 ilyen párt a sétáló utcában az 1000-ből, és erre alapozol egy újabb agyamenést. Akkor minek kérdezel meg minket, már megint? De tényleg. Mert úgyse érdekel mit mondunk, mert a nem lényeg. Csak amit te láttál/hallottál.
2021. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!