Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés
Ő ír rám ,hogy ismerkedne,eddig szinte írt mindennap, találkozót kért ,mondtam hogy igen azóta nem írt .
2021. júl. 2. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu fotóval van fent.
2021. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert egyszerre több nőnek írnak és aki jobban bejön, annak válaszolnak és viszik randira. Te sokadik vagy a sorban. Majd rád is kerül a sor ha a többi nem jön össze neki
2021. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt lesheti már most felejtős
2021. júl. 2. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kettes írta a lényeget, több szálon kezdeményeznek egyszerre és aki előbb válaszol azzal foglalkoznak, vagy aki nagyon profi az egyszerre szimultán 3-4 nővel is levelezik. Nem tudom hány nap telt közben amikor találkozót kért, lehet hogy valami közbejött neki. Az is lehet hogy kapcsolatban van és közben kikacsingat, sok lehetőség van.
2021. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy 3-4nap
2021. júl. 2. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Mrt a legtöbb patkány fajta, ezért tart rohadt sok ideig mire az ember talál normálisat. Sajnos ez van.
2021. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na akkor le is tiltom ,szórakozzon az édesanyjával azzal
2021. júl. 2. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Na de ugye a nőknél ez normális és ha nem tetszik mehet a férfi a búsba :D
2021. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem ti vagyok ennyi 🤣
2021. júl. 2. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egónövelésből tette. Kíváncsi volt hogy vajon még bejön-e a nőknek valamennyire. Bár attól függ mióta nem ír. Történhetett baleset is, vagy haláleset a családjában. A gyász rossz dolgokra képes. Az is lehet hogy házas és megszólalt a vészcsengő a fejében. Férfiként ezekre tippelek. Én annak örülnék a legjobban ha végre tudnék normálisan beszélgetni valakivel és ha úgy van talizni. Nem vagy egyedül ezzel nőtesó :D
2021. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!