Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Informatikus vagy programozó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus vagy programozó? Bemutatkozásnál melyik a szimpatikusabb, érthetőbb?

Figyelt kérdés
Csak mert azt érzem sok nő nem tudja hova tenni.

2021. júl. 7. 08:01
A kérdező szavazást indított:
Informatikus
Programozó
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy, mert a legtöbb ember szerint ugyanaz a kettő.
2021. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem pont tök mindegy. Ha sikerül az illetővel 15 percnél tovább fenntartani a beszélgetést, úgyis gondolom kitértek a meló témára is.


Amúgy elég gáz, ha vki "nem tudja hova tenni". Milyen emberekkel ismerkedsz te?? :D

2021. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

A kettő baromira nem ugyanaz.


Az áltisis rendszergarázda nem programozó:)

2021. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Ez megint egy olyan kérdés, amiről üvölt,hogy a kiírója még csak jpeg formátumban találkozott nőkkel.

Fogalmad sincs, a nők mit tudnak hova tenni és mit nem.

2021. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Én ha azt hallom, hogy programozó, az jut eszembe, hogy egyetemet végzett alkalmazott. Ha azt mondja informatikus, az jut eszembe, hogy okjt végzett alkalmazott. Ha azt hallom, hogy ITs, az jut eszembe, hogy egyetemet végzett vezető beosztású(vagy menőbb helyen alkalmazott)..


Ha azt halljuk, hogy mi nők nem tudunk valamit hova tenni, akkor ott hagyjuk a pasit. Nem csak a nők lehetnek tájékozatlanok, hanem akik nem nagyon találkoznak ezzel a közeggel kollektívan nemek nélkül nem tudják hova tenni. Mellesleg nők is dolgoznak a szakmádban.

2021. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjún nem mindegy. Egy értelmes nő amúgy is megkérdezi, hogy informatikán belül mit dolgozol.
2021. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy 3-assal értek egyet. 6-os vagyok.
2021. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a 2 közül mindegy, mit mond az illető, úgyis rá szoktam kérdezni, ha nem világos, hogy pontosan mit is csinál. Egyébként a mai munkák 75%-át nem lehet leírni csak a pozíciónévből.
2021. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Programozó nem egyenlő az informatikussal. Szóval pontosítsd bátran. Legtöbben tudjuk, mi az a szoftverfejlesztő, vagy UX designer (pl).
2021. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az értelmes válaszokat, nyilván nem jegyzem meg a nőknek hogy látom nem értik...


Szerintem egyértelmű volt hogy a kérdés laikusoknak szól, és hogy nekik melyik szimpatikusabb, érthetőbb.


Tisztában vagyok az elnevezésbeli különbségekkel, a szakmában dolgozom, rám mindkettő illik.


Az meg hogy csak jpeg formátumban találkoztam nőkkel, butaság, egyszerűen arról van szó hogy minél egyszerűbben szeretném velük megértetni magam, mert nagyrészük nem járatos a szakmában. Szerintem ez nem hátrány, pusztán ez a tapasztalatom, persze vannak kivételek.

2021. júl. 7. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!