Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikertelen férfiak között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelen férfiak között csak az lesz incel, aki nem magában keresi a hibát, hanem egy globális összeesküvés-elméletet sejt a háttérben?

Figyelt kérdés

Elsőszámú ellenségük a feminizmus, és - főleg miután megtalálják a közösségüket - könnyen elsodródnak a szélsőjobb felé.


Talia Lavin, a Culture Warlords című könyv szerzője sok időt töltött a csoportjaikban és azt a szintű nőgyűlölet, amit itt tapasztalt, korábban elképzelhetetlen volt számára, annak ellenére is, hogy nagyon részletesen ismeri az összes gyilkosságot és terrorista akciót, amit incelek követtek el.


[link]



2021. júl. 11. 16:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Mi a rák az az incel?
2021. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Na jó beütöm a gugliba most már
2021. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincs sok szerencsém nők terén, csak néhány futó kapcsolatom volt, de soha nem hibáztattam ezért senkit, mivel pontosan tudom, hogy az az oka, hogy elképesztően lusta és introvertált vagyok, aki ki se teszi a lábát hetekig.

Ezek az incel szövegek elég ijesztőek, hogy gyakorlatilag egy olyan totalitárius világban gondolkodnak, ahol az állam pontozza a nőket és kényszeríti őket, hogy olyannal szexeljenek, akivel nem akarnak. Ennyi erővel akkor menjenek el prostihoz, azok se jókedvükben szexelnek velük.

Én sosem mennék el prostihoz, mert számomra visszataszító az olyan helyzet, amikor valaki csak kényszerből szexelne velem, de azt nem ítélem el, mert azok a nők önként vállalják ezeket a munkákat. Viszont szerintem egy államnak semmi köze nincs ahhoz, hogy ki kivel szexel, elég rémisztő utópisztikus világot képzelnek el ezek a szélsőséges incelek, akik így akarnak nőhöz jutni.

2021. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

elolvastam mi az az incel

beszarok hogy ma már mindennek neve van :D

azon lepődök meg hogy ez nem fétish :D :D

2021. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsére meleg vagyok. Nem tudom, mit akarnak a nők, de nem is akarom tudni. Tippre: sok pénzt, szőke herceget fehér lovon. Tinderen egy nő sem húz el jobbra, max a legrondábbak. Pasit mindig kapok/kapunk. Barátom is van, pedig full nyomi vagyok. :D Ilyenkor örülök, hogy meleg lettem. Heteroként én lennék a legsötétebb incel.
2021. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%
#5 nem mindig kell ennyire őszintének lenned :)
2021. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Hát a belem fordul fel ettől az egésztől
2021. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
15%

Ha ti, feminácik nem pattognátok folyton a kis sértett lelketek miatt, valószínű incelek se lennének.

De muszáj teleszrni az agymenésetekkel az egész internetet, aztán meg hőbörögni, ha van retorzió.

2021. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8


Nme tudom, szerintem mivel férfi vagyok így nem lehetek femináci..

2021. júl. 11. 17:50
 10/33 anonim ***** válasza:
46%

Akadjatok már le erről az incel témáról...

Állati unalmas állandóan ezeket a baromságaitokat olvasni. Vannak férfiak akik bejönnek a nőknek, vannak akik kevésbé, és vannak akik egyáltalán nem.

Mi a francért kell ezen a kérdésen naponta rugóznotok? Ennyire el van szúrva az életetek, hogy nincs jobb dolgotok, mint incelezni egész nap?

2021. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!