Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják a lapát áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják a lapát áll jelentőségét, amikor Csuti Chad, Alekosz pedig incel, miközben arckarakterisztikailag nagyjából azonosak?

Figyelt kérdés

Csuti: [link]


Alekosz: [link]

[link]


Az egyiknek az országos hírnév és ismertség is kevés volt ahhoz, hogy pár futó kalandon meg hírnévhajhász aranyásón kívül bárkit találjon, pedig egy intelligens, kommunikatív ember, akinek még ízlése is van.


A másik pedig egy bunkó bukott focista, aki egy volt szépségkirálynővel tartatja el magát és már a Momentumos képviselők is rajta röhögnek, hogy mekkora selyemfiú.


Mi az oka, ha nem a lapátáll? Mi?



2021. júl. 13. 00:55
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, magamban újra és újra kimondom ezt a szót, hogy "lapátállú", és már a gondolattól vihogok, mint egy idióta! Sok lelki problémáról hallottam már - de hogy valaki az állába betegedik bele (ami egyébként egészséges áll) ilyen szinten, az már nevetséges!


Sőt, vigyük tovább a gondolatot, ne ragadjunk le ott, hogy egy férfi akkor vonzó, ha Lapátállú. Legyen mellé még Opálszemű, Gránátarcú, Lapátállú, Gyöngyfogsorú, Páncélmellkasú, Kötélidegű és Acélfaszú!


Kihagytam esetleg valamit?!

2021. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
Gránátarcú :DDDDD
2021. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
80%
Ki nem állhatom, hogy ha egy férfi állandóan az állára fogja a sikertelenségét. Nekem meg a elálló fülem van, mégsem panaszkodom. Leállhatnál már ezzel, mert vállalhatatlan vagy. Állj a sarkadra, légy férfi!
2021. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
83%
Azt még kihagytam, hogy nem az állad miatt vagy egyedülálló, hanem mert hülye vagy.
2021. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, ha ezer kérdést írsz ki sem fogsz tudni változtatni az élet szabályain. Igen, a vonzerő jórészt adottság, a genetika függvénye. És igen, vannak mázlisták, mint Csuti, aki kiváló leosztást kapott a genetikai pakliból. Mások, mint például Alekosz, (vagy akár te vagy én) nem vagyunk ilyen szerencsések. Nekünk el kell fogadni, hogy jó ha a töredékét megkapjuk azon földi örömöknek, amit a Csuti szintű pasasok megélnek.


De ezzel nem tudsz mit csinálni, ezt el kell fogadni. Semmi értelme spannolnod magad napi szinten itt GYK-n.

2021. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
90%

Nyuszika, nem az a baj Alekosszal, higy milyen az álla, hanem az, hogy sötét, mint az éjszaka. Ostoba, buta, tanulatlan.

Arról fogalmam sdem volt, ki az a Csuti, utána néztem. Hát sokkal értelmesebb, mint az Alekosz. Mondjuk ez nem nagy teljesítmény :)


Viszont te sem vagy egy észlény. Azzal kezded a kérdésed, hogy nagyjából azonos az arckarakterük, majd zárod, hogy az arcuk különbsége a sikertelenségük oka.

Nem az az oka, hanem az, hogy Alekosz túl ostoba.

2021. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%

Alekosz vs “ intelligens, kommunikatív ember, akinek még ízlése is van”, hat az eszem megall.


Annyira birom, hogy az ilyen emberek kepesek meg olyanokat irni, hogy “ismerik” Alekoszt mert lattak a TV-ben…


Nekem volt szerencsem parszor uzleti ugyben talakozni vele (mondjuk ugy, hogy valosagshow-ugyben probaltunk vele osszehozni valamit), hat pont olyan, mint a TV-ben, buta, egysiku, nagyarcu…

Erdekes szociologiai elemzes targya lehetne, hogy ki tekinti ot intelligensnek.

2021. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs, hogy ez a Csuti gyerek kicsoda, nem hallottam még róla, de Alekosz mentálisan beteg ember, nem csoda, ha nem kell a nőknek. És ezt nem én állítom, hanem a pszichiáter szakorvosok állapították meg róla, akiknél járt. Egy hozzá hasonló személyiségzavaros embert igencsak nehéz elviselni hosszútávon. Nem is csoda, hogy minden barátnője szakít vele gyorsan.
2021. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted valóban az álla a legnagyobb gond Alekosszal?
2021. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem valaszoltal a kerdesemre! Mit szamit ez neked? Csak mert Nőkent jogom van azzal lefekudni, akivel en akarok, ha kolcsonos anvonzalom. Neked is jogod van ehhez. Hol a gond?
2021. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!