Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beteg kattant ember vagyok?,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg kattant ember vagyok?, ha direkt csórónak állítom be magam a lányok előtt, miközben gazdag családból származok? Azt akarom egy lány magamért szeressen nem a pénzemért. 1.3 Suzuki Swiftet vettem direkt, hogy azzal mennyek el a randikra.

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 10:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Beteg dolog úgy ismerkedni, hogy csak azért mert nő, biztosan pénzéhes, de azért dugni jó lenne.
2021. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész inkább biciklivel?
2021. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

Csóró vagy, csak gazdagnak képzelitek magatokat, ez elég gáz.

Nem baj ha mindenki tudja hogy, éltek

2021. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Jól csinálod. Normális ember kevesebbet mutat mint ami van. Nincs annál szánalmasabb, mint amikor valaki fordítva csinálja, bár ezt Magyarországon és főleg itt a gyk-n kevesen értik. Látszik a sok "Nem ciki..." kezdetű kérdésekből.
2021. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
2-essel nagyon egyetértek, pont azt akartam írni, hogy menj inkább busszal a randira. :-)
2021. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát én alapból lerázom a gazdagokat! Más világban nevelkedett és fingja sincs, hogy milyen amikor nincs kajád napokig.. vagy hogy a szar kisházadért hogy meg kellett szenvedni.. amit persze lenéz. Mert hát milyen gázul néz ki...
2021. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%

Anikó kérlek sorold mid van

Luxus villád van?

Mérnöki diploma?

Jó állás?

2021. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nincs azzal baj ha valaki kevesebbet mutat, mint amije van. Én pl megelégszem azzal, ha valaki busszal jön randira (nem várom el hogy legyen autója), bicajjal azért ne jöjjön, mert azt nincs hol hagyni én pedig nem biciklizem.

Jómagam is kávézni szeretek első randikon vagy sétálni. Szóval ilyen rongyrázós pasikkal eleve nem ismerkedem. Viszont ha beléd szeretek egyszerűen és utána hirtelen átalakulsz rongyrázóvá amikor már veled vagyok, az taszítana. Szóval: mutass kevesebbet ha akarsz, de ne játszd meg magad és ne hazudj, mert hazudóssal nem járnék.

2021. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%
Anikó kozmunkas volt max
2021. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Attól, hogy valakinek van pénze, még nem kell luxuskocsival járnia, meg drága dolgokra elbhaszni a pénzt. Ez így teljesen normális, sőt szerintem becsülendő dolog.
2021. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!