Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak így beállítva a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak így beállítva a nők?

Figyelt kérdés

Folyamatosan az megy itt az oldalon, hogy a nőknek minden könnyű, csak saját akaratukból vannak egyedül, és minden ujjukra 50 modell srác jut. Ez szerintem onnan jön, hogy a férfiak kezdeményeznek, de egy kezdeményezés még nem készpénz. Ezzel a logikával a férfiaknak sokkal több a lehetőségük, mert ők minden lányt leszólíthatnak a világon. A valóságban én teljesen mást tapasztalok. Néhány ellenpélda:

- Elég végignézni tinderen, szebbnél szebb, már-már modell lányoknál rendszeresen ki van írva, hogy a férfi írjon előbb, stb stb. Biztos azért fontos kiírnia ezt, mert egy nap 100 embertől kap levelet.

- Az egyik matchem 4 üzenetváltás után azt mondta nekem, hogy 2 hete van fent, de eddig toronymagasan ütöttem mindenkit azzal, hogy nem az ágyba invitáltam már az első mondatomban, és nem csak a szexről tudok beszélni.

- Unokatesóm egy gyönyörű lány. Ő megmondta, hogy nagyon válogat, 5-nél több matche csak azért szokott lenni, mert senki nem ír rá.

- Én jóindulattal sem vagyok főnyereménynek nevezhető. Viszont tinderen az elmúlt pár hétben 8 lány volt, aki beszélgetést kezdeményezett, mert én nem írtam nekik. Biztos náluk is sorban állnak milliárdos fitneszkirályok, ha az én 2 szelfis profilom megért náluk egy üzenetet.

- Valamelyik nap láttam itt egy szavazást, ahol az lett az eredmény, hogy a matchek 10%-a ír a lánynak, annak is a nagy része "szia mizu"

- Egy barát barátnőm arról panaszkodott, hogy hiába öltözött ki, ment jó helyre estére, szemezett férfiakkal, mosolygott rájuk, senki nem ment oda hozzá(juk).


Szóval miről beszélünk? Miért van itt a nők helyzete az egekbe magasztalva? Vagy az én környezetem ilyen bénácska? Lányok, ti mit gondoltok?


2021. júl. 21. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

"Ő megmondta, hogy nagyon válogat, 5-nél több matche csak azért szokott lenni, mert senki nem ír rá."


A nők mind ugyanazt a pár überjó pasit húzzák jobbra, akik egyszerűen nem győznek ennyi nővel foglalkozni.

2021. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Mutatta a matcheit, mert kíváncsi voltam. Soha életemben nem gondoltam volna, hogy ő ilyenekre hajt.. átlagosabbnál átlagosabb férfiak.
2021. júl. 21. 19:39
 3/26 anonim ***** válasza:
22%

Ezzel ő lenne az első és egyetlen nő, aki egyáltalában szóba áll egy átlagos pasival a Tinderen.


A legtöbb férfinek pontosan nulla match-e van, kizárt, hogy ne mozdulnának rá, ha egyszer lenne végre egy találat.

2021. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Azért vannak így beállítva, mert 90%-ban igaz. Fertig. Szépítheti bárki, mindig is úgy lesz, hogy a nők várják a sült galambot, a férfiak pedig güriznek értük. Ezzel amúgy nincs semmi baj, mielőtt valaki habzó szájjal nekiáll réddzselni. Ez így a normális. De minek ezt tagadni? Az élet ilyen. Mindenkinek más könnyű és más nehéz.
2021. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De pont erre akartam rávilágítani az egyik mondatommal. Mit ér egy nő azzal, ha tálcán van kínálva neki x olyan ember, aki nem jön be neki? Ez így nem válogatás.


"A legtöbb férfinek pontosan nulla match-e van, kizárt, hogy ne mozdulnának rá, ha egyszer lenne végre egy találat."

Ez egy marhaság.

2021. júl. 21. 20:04
 6/26 A kérdező kommentje:
És nem, "nem mozdulnak rá" Saját szememmel láttam az összes többnapos matchet, üzenet nélkül.
2021. júl. 21. 20:05
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondhatnám, hogy az én ismerősi körömből ha egy lány/nő egy férfit (bőven az átlag felettit) jobbra húzott, akkor 90%, hogy rögtön match lett.

Vagy randin is volt olyan, hogy a nő mutatott nekem a telefonján pár képet a hobbijáról és azalatt az 1 perc(!) alatt jött 2 értesítés, hogy párba állt valakikkel...

2021. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Engem is leszólít 30 csöves az utcán 10 méteren, mégsem érzem magam gazdagnak.
2021. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Oké, az utolsón felröhögtem.
2021. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én is :D De tökéletes analógia, pont leírta mire gondolok
2021. júl. 21. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!