Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatban lévő nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban lévő nők, titeket is sok komolytalan pasi környékezett meg mielőtt megismertétek a pártokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy velem van valami baj, vagy más nőket is sok komolytalan pasi megkörnyékez? Már arra gondoltam, hogy lehet, hogy őket vonzom valamiért, bennem van valami baj..?
2021. aug. 14. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Már nem egyszer hittem azt, hogy megtaláltam a megfelelőt, hol félreismertem, hol én kapkodtam el, hol megváltozott, hol alapból ilyen volt.


Nem mindenkinek meg csettintésre, nem abból a pár kivételből kell kiindulni, abból a néhány díszpárból akiket instán vagy facebookon lát az ember.

2021. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs veled baj, sok a komolytalan pasika, akik minden nőnél bepróbálkoznak, és kevés az igazi férfi.
2021. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, csak már annyira unom.. és félek, hogy ha valaki komoly lesz, őt se fogom majd tudni komolyan venni a sok komolytalan miatt..
2021. aug. 14. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Most sajnálnunk kellene? :)
2021. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon nehéz megtalálni a hozzád illőt. Ezért is tartom fontosnak, hogy pár nélkül is megtanulja mindenki a saját életét élni és élvezni. Sok rossz döntéstől megkíméled magad, ha egy kellemes életet élve keresel valakit, aki partner azokban a dolgokban (legfeljebb egy kicsit fűszerezi azt), amikben eleve örömöd leled és amiket amúgy is csinálsz magadtól. Mielőtt megismertem a jelenlegi párom, akivel úgy néz ki, nagyon egymásra találtunk, nagyon sokat próbálkoztam és csalódtam én is. És csak akkor lett megfelelő kapcsolatom, mikor úgy éreztem, én magam is megfelelő vagyok erre az egészre.


Ha valami szerencsés véletlennek hála nem találod meg a megfelelőt jóformán találomra, sajnos végig kell járnod azt az önismereti és emberismereti kálváriát, aminek a végén már jobban el tudod dönteni, mire vágysz, miben legyen társ a társad és közben megtanulod azt is, hogy milyen emberekkel nem érdemes húzni az időt már egy randi erejéig sem, mert úgyis csalódás lesz a vége. Ez egy nehéz tanulási és keresési folyamat, de mindaddig, amíg fejlődsz közben és igyekszel nem elkövetni kétszer ugyanazt a hibát, megéri. :) Sokkal jobban megéri, mint a nem megfelelővel összejönni és elkövetni vele életed legnagyobb hibáit. Tudom, hogy végeláthatatlan és időnként nagyon magányos érzés kerít hatalmába, az ember néha úgy érzi, hogy tényleg egyedül van az egész világban. De ez nincs így. Sokfélék vagyunk, nehéz keresgélni, de túl sokan is vagyunk ahhoz, hogy egyikünk se keresse ugyanazt az életben vagy ne legyen hasonló, mint néhány másik ember.

2021. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen pont ezaz, hogy néha magam sem tudom mit akarok.. mármint milyen férfit. Szeretném, ha izgalmas lenne, de aki izgalmas, az általában csajozós.. ezt pont nem akarom, megbízható legyen, ez fontos. Ők viszont általában unalmasak.. ez csak egy példa volt, de mondhatnám azt is, hogy azt szeretném, ha okos lenne. Viszont nekem nincs felsőfokú végzettségem, félek, hogy kevésnek érezném magam mellette. De buta férfit se akarok, volt már részem ilyenben, kb azt éreztem, hogy az anyukája vagyok, nem a társa.. szóval sok dologban nem tudom eldönteni, mi lenne a jobb, és lehet, hogy emiatt nem találom.. nem tudom már.
2021. aug. 14. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy a nőket szereted nem?
2021. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez honnan jött neked fogalmam sincs, lehet hogy magadból indulsz ki, másra nem tudok gondolni.
2021. aug. 14. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, szabad tudni, mennyi ideig voltál egyedülálló a jelenlegi pároddal való megismerkedésed előtt?
2021. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
#9, 5-6 évig voltam egyedül, ebből az utolsó 2-3-at töltöttem főleg aktívabb kereséssel, randizással. Ebben az időszakban már volt két olyan eset, mikor kezdett átfordulni a randizgatás kapcsolatba, aztán persze semmi nem lett belőle, szóval szigorúan inkább 3 évet mondanék. :)
2021. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!