Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párkapcsolatok 80%a rossz akkor, minek akarja mégis mindenki minden áron?

Figyelt kérdés

A válások aránya 70% ha a maradék 30%nak csak a harmada rossz, akkor is el lehet mondani hogy a házas emberek 80% rossz kapcsolatban él.

Persze vannak nem házasok is, de kiindulási alapnak megteszi hogy ott mi a helyzet.



2021. aug. 17. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindketten akarják, nem lesz rossz a kapcsolat, jól kell választani.
2021. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek X%-ba bele van programozva a tàrsas lény.

Aztán jóban meg rosszban , de nincs konstans àllapot , mint egy hullàmvasút

2021. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. Igen erre van 20% esélyed kb.

Aztán csok, gyerekek, röghöz kötött munkahely, csóróság vár.

Nem az volt a kérdés hogy mi más opció van. Hanem hogy miért akarják manapság ilyen görcsösen az emberek, tudva hogy bukó lessz a vége nagy esélyes.

2021. aug. 17. 20:42
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Rossz a kérdés.

Minden normális nő és férfi normális, harmonikus párkapcsolatra vágyik.

Aztán vagy szerencséje van, vagy nincs.

2021. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Én a maradék 20%-ban vagyok és azt mondanám. Mert egy idealizált képet kerget a másik 80. Hogy miért annak 1.000 különbékeféle oka lehet nem nagyon izgat. Csak idegzsábát kapok az állandó "Neked miért nincs ?" Beoszlásoktól.


Am kb minden kollégám elvált, vagy szar kapcsolatban van, szenvednek a gyerekkel...stb. Nem hiányzik ez nekem.

Meg szerintem bejátszik a dögöljön meg a szomszéd tehene is.


Nekem eddig sem kellet, ezután sem fog és bőven elmúltam 30 szóval kösz így maradok. Am nem utálok én senkit sem, csak a párkapcsolatokat szimplán leszarom. Van jobb dolgom is.

2021. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4. De a leggázabb réteg is álom kapcsolatot akar. Miért csinál mindenki úgy mintha ez könnyű lenne.
2021. aug. 17. 20:49
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

A kapcsolatok működnek - egy darabig. A házasság működik - egy darabig.


Onnantól rontják el, hogy képesek kora húszasként kikiáltani, hogy "amíg a halál el nem választ" - ez annyira irreális. Ki tudja, hogy mit hoz a jövő? Az emberek változnak, a világ változik és semmi nem örök.


A házasság intézménye már amúgy is elvesztette minden fényét - feltéve, hogy egyáltalán volt ilyen. Szerintem ez egy sosem működött rendszer, amit annakidején gazdasági okokból agyaltak ki, egy kis egyházzal és nemi alapú társadalmi igazságtalansággal megfűszerezve.


Különösen érthetetlen amikor modern és haladó emberek ragaszkodnak ehhez az intézményhez, pedig ez csak konzervál egy sereg olyan dolgot aminek sosem volt létjogosultsága.



Ráadásul gazdaságilag is egy káosz, a válás nagyon sokba kerül és sokszor még évtized múlva is képesek kiküldeni egy-egy levelet 1-1 nő férjezett nevére.

2021. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Én például nem akarom mindenáron. 🤷‍♀️
2021. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A válások nem mindig abból erednek, hogy az egész házasság rossz (hiszen akkor talán létre sem jött volna). Sokszor több boldog év után lassan bekövetkezik egy elhidegülés, eltávolodás. Ami nem jó, de korántsem szenvedés. Vagy dolgozni kell rajta, vagy ha nem, el kell válni és újra kezdeni. De attól még nem szólnék le egy 15 éves kapcsolatot, amiből az utolsó 2-3 év nem volt boldog. Egyedül lenni sem mindig öröm ugyanis. Ha meg párkapcsolatban vagy valakivel, az ugyanaz mint a házasság, csak papír nélkül.
2021. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
A vállalkozások 80%-a is becsődöl, de aki okosan csinálja, az jobban jár vele, mint nélküle
2021. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!