Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként hogy lehet megélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy lehet megélni, illetve túlélni azt, hogy nem vagy sikeres a nőknél?

Figyelt kérdés

28 évesen nem volt még barátnőm, valahogy nem tudok ismerkedni, pedig próbáltam sokmindent.


Nagyon rossz így élni, hogy látom milyen jó csajok vannak mindenféle, főleg nyáron, lengébb öltözetben és tudom, hogy esélytelen összejönnöm még csak hasonlóval is. Más fiataloknak pedig olyan könnyen megy, havonta más barátnőjük van...


2021. aug. 21. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Rendkivül frusztráló. Nekem még 25 évesen nem sikerült igazi tartós párkapcsolatot összehozni, csak futókalandokat. Főleg mikor mindenhonnan kapod a kérdéseket, meg a szurkálásokat, hogy na, barátnő? Közben meg én is rettentően vágyok rá...
2021. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Én elengedtem ezt. Vettem motort, élveztem az életet. Aztán elkezdtek ragadni a csajok... 😃
2021. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Nő nélkül nincs mit élvezni

Az elgondolás is abszurd

2021. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Ahogyan nőként.
2021. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Jó, sikertelen nőként sem sokkal jobb a helyzet

Talan annyival hogy dugasra még találhatsz valakit néha, úgy meg azért ki lehet bírni

2021. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na igen, de így még futó kalandot sem sikerül találni..
2021. aug. 21. 12:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Na azért nem egészen kérdező!

Bármikor talalhatsz magadnak egy prostit, és az is dugás, futó kaland ha úgy tetszik.

Nem pótolja azt ami az életünkből hiányzik, de könyörtelenül megdönti a "tehetetlenséget", mert ez az opció nyitott bármelyik férfi számára

2021. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Bármikor talalhatsz magadnak egy prostit, és az is dugás, futó kaland ha úgy tetszik."

Utána meg elolvassa itt a gyakorin pl a tegnapi válaszokat, hogy mennyire gáz a prostizás. És megjobban elmegy a kedve. Tudom, ismerős érzés.

2021. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha amúgy sem tud ismerkedni, nem tökmindegy, minek tartja a nők egy része a prostizást?
2021. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9#-et akartam szóról szóra kérdezni!
2021. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!