Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Edzőtermekben mennyire működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtermekben mennyire működik az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Először is bocsi az offolásért!


Eddig itthon edzettem már egy jó ideje, de már kinőttem az itthoni eszközeimet úgyhogy terembe akarok járni. Nincs senkim, ezért szeretnék ismerkedni is hasonló életmódot folytató csajokkal. (Tudom, hogy nem ezért járunk az edzőterembe, nekem sem ez az elsődleges, de máshol meg nem tudom, hol ismerkedhetnék hasonló érdeklődési körű emberekkel.)

Van itt olyan, aki a teremben ismerte meg a párját vagy van tapasztalata ezzel?


2021. aug. 24. 23:22
 1/7 anonim válasza:
66%
barhol lehet ismerkedni, ezlatal kondiban is.
2021. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Kérlek ne. Örülök, hogy ott legalább békén hagynak és nem bámulnak meg jönnek oda pofázni. Légyszi ne rontsátok már el ezt a helyet is
2021. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Az edzőtermekre is igaz, ami minden más helyszínre: jóképűnek és magasnak kell lenni, onnantól minden simán megy.
2021. aug. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Velem próbáltak, de engem kimondottan zavart.

Kimondottan csúnya vagyok olyankor, rákvörös a fejem, a hajam bekunkorodik az izzadságtól, ömlik rólam a víz és folyton szenvedő fejet vágok :D


Valahogy nem tudom összerakni a fejemben, hogy bárkinek is vonzó lehettem abban az állapotban és mindig azt gondoltam, hogy valami szívatás van a háttérben.

2021. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Jó, hát mindig lesznek olyan nyafik, mint a 2-es. Lehetetlen mindenkinek megfelelni.
2021. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, ha valaki olyan beállítottságú, mint a második válaszoló, akkor nyilván vesszük a lapot és tudomásul vesszük, hogy az illető nem nyitott ismerkedésre, tiszteletben tartjuk. De ha pl. edzés közben valaki rám mosolyog, nehogy már ne lehessen oda menni hozzá pár szót váltani, tudtommal sem kormányrendelet, sem házirend nem tiltja.


Amúgy meg ha ott nem, akkor hol kellene/lehetne szerinted olyan emberekkel ismerkedni, akik ilyen életvitelt folytatnak, ha valaki hasonló társat akar magának?

2021. aug. 25. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem simán lehet
2021. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!