Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mióta lett a nők szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mióta lett a nők szemében ekkora hátrány, ha a férfi spórolós a pénzzel és nem bulizza és utazza el a keresetét feleslegesen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 12:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy manipuláció h akk vagy férfi ha ráááá költesz. Viszont pont akk válsz ugyanolyan simppé mint bármelyik. Sztem keress normális nőt, olyanok is vannak ám.
2021. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
31%
Az nem baj nekik ha spórolós, amig magán spórol. Nekik az kell hogy azt a spórolt pénzt mind ráköltsük... ha ez csak akár részben teljesül akkor leszünk mi a ruppótlanok. Sajnos...
2021. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
28%
Nem hátrány semmi,még a legelviselhetetlenebb tulajdonság sem az...de csak abban az esetben ha az illető jól néz ki,azaz tetszik a nőnek!
2021. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
44%
mert nem rá vagy f..szkodásokra költesz, mint ejtőernyős ugrálás, bortúra, kocsma, luxus nyaralás, műköröm, drága ruhák. Persze ha a hobbimra költök, ami csekély összeg, akkor én vagyok hülye...
2021. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló a hasonlónak örül.

Mivel én bulizós vagyok és szeretek utazni (akkor is, ha épp nincs párom), ezért szenvednék egy olyan partner mellett, aki sajnálja erre a pénzt (nyilván a saját részére, a saját részem állom magamnak). Nekem fontosak a közösen átélt élmények, másnak meg nem. Nincs ezzel gond, csak ezekkel az emberekkel nem illünk össze.

2021. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
Én spórolós nő vagyok, apárom pedig spórolós férfi. Nem vagyun xarevők, csak szeretünk félretenni is. Én már alapból nem jönnék össze bulizgatós, pénzherdálós pasikával. Keresd a hozzád hasonlót!
2021. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
75%
Azóta, amióta normális ember nem tartja feleslegesnek az utazást, világlátást...
2021. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%
Én egy betegesen spórolós apával nőttem fel, aki rámszólt, ha 5 percnél tovább zuhanyoztam. Pedig főnöki beosztású, mindig jól keresett, de rémálom volt így felnőni. Éppen ezért engem a hideg kiráz az ilyen emberektől, nyilván félretenni is fontos, én is mindig félreteszem a fizum legalább egyharmadát, de aki csak kotlik a pénzén és folyton csak otthon ül, nem költ utazásra, hobbikra és étterembe sem ül be soha, inkább elvan az otthoni szendvicseken, az szerintem mentális beteg ember és én ilyennel nem tudnék együtt lenni. A nagy spórolásban az ilyen emberek elfelejtenek élni, én szeretek utazgatni és programokat csinálni, nem értem miért csak otthon gubbasszak, mikor milliók vannak a számlámon.
2021. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
71%
Mert ellentmond a mai "Carpe diem" felfogásnak, amit a szociális média általánosan képvisel, különösen a fészbúk és "a zinsta". Bár ez utóbbi ezen kívül is szinte csak torz dolgokat képvisel, minthogy az agyonplasztikázott ember az igazi, hogy a szétphotoshoppolt kép az igazi, hogy luxusjachton kell feszíteni a létező legüresebb vigyorral, ami leginkább a régi TV újságok címlapjára való.
2021. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
59%
9: Azért ez így elég paradox, hogy szerinted ez mai dolog, amiről a média tehet, miközben egy ókori kifejezést használsz a jelenségre... 😉
2021. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!