Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma láttam egy egész jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma láttam egy egész jól kinéző csajt Budapesten. Miért ilyen ritka esemény ez manapság?

Figyelt kérdés

Láttam egy olyan csajt, képzeljétek, aki megütötte a 10/7-8 szintet külsőre. Csak azt nem értem, ezért miért kellett egy kérdést kiírni? Miért volt ez ennyire emlékezetes?

Most őszintén, (jó) csajok, nektek már mindegyikőtöknek külföldi pasitok van és külföldön éltek? Erről a jelenségről, hogy ilyen kevés a szép csaj már Pesten az elmútötév (2014-2019) külföldi férfi turizmus volt tényleg a felelős? Legutóbb amikor Bp.-n éltem, 2011-2012-ben még rengeteg jó csaj volt, most meg ha látok egyet ki kell írnom egy kérdést...

Érdekes egyébként jó pasikkal meg tele van a város. Mármint még férfi szemmel is jóképű, magas, sportos. Tehát férfiakból jó a felhozatal nagyon, nőkből silány. Szerencsére már nem sok ideig rontom a levegőt itt, kaptam egy sokkal jobb ajánlatot Bécsbe a jelenlegi tudásommal, úgyhogy elfogok költözni végleg Mordor-ból, legalábbis mostanában egyre inkább ott érzem magam. Bécsben egyébként elvileg nincs nő probléma, mert fél Pozsony női állománya oda jár át dolgozni, vonattal 25 perc onnan Bécs, így hát majdnem minden egyszerű női munkát szláv csajszik végeznek.


A kérdés mégegyszer: Minden jó nőnek lassan már külföldi pasija van és külföldön él? Feltehetőleg 2014-2019 kötött jöttetek össze vele?



2021. szept. 9. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
oké
2021. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Rendben. Viszlát.
2021. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh, de hiányzott már, olyan rég tetted fel a szokásos kérdésed!
2021. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
A válasz mégegyszer: igen, mindegyiknek. És mind a felső 10% top férfival van, szimultánban.
2021. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy számodra vonzó lennék-e, de én külföldön élek külföldi párral. Az ostoba teóriáddal ellentétben nem a turizmus miatt (ó, te uramisten), hanem kijöttem egyetemre és nyilván egy helyivel jöttem össze, hiszen ők voltak körülöttem a legtöbben.


Viszont hadd nyugtassalak meg két dolog felől: a magyar nők abszolút kisebbségében vagyok ezzel, valamint ezzel a gondolkodással sehol se lesz sikered a nőknél.Se Budapesten, se Bécsben, se Pozsonyban.

26/N

2021. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező ritkán lát jól kinéző csajt Bp-n. Mi, illetve mi minden lehet ennek az oka?


1. ritkán mozdulsz ki otthonról,

2. nem figyelsz eléggé,

3. gyengénlátó vagy,

4. irreális elképzelésed van a szépségről.


Egy dologban egyetértünk: "Szerencsére már nem sok ideig rontom a levegőt itt" Emlékedet ápolni fogja a gyaki népe, megígérem. Viszont ezzel: "Bécsben egyébként elvileg nincs nő probléma" -hát, nem tudlak biztatni. Magadat is el kell vinned Bécsbe, és ez el fog rontani mindent, akár az egész életedet is...!

2021. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten élek és kinézetre külföldi (de egyébként magyar) párom van. 2020-ban jöttem össze vele. Na erre varrj gombot.
2021. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Bluepill cope. Budapest tele van jó csajjal, csak épp nem kellesz nekik. Bécsben rosszabb lesz a helyzet mivel az előrehaladottabb társadalom mellé jön a heightpill is*.


*: Hacsak nem vagy legalább 190cm

2021. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy jo optikust ajanlok: egy megfelelo szemuveget tud kesziteni… 😁😁


Budapesten nagyon sok a szep no…


Jo munkat Becsben! De szemuveg oda is kelleni fog. (A jelek szerint..😁)

2021. szept. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tele van jó csajokkal Budapest. Hapsi lényegesen kevesebb.
2021. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!