Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tegyek, ha megszeretném szerezni azt akivel szexkapcsolatot létesítettem? 23/N

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, fél éve ismerek egy férfit, akivel szexkapcsolatom van.Időközben beleszerettem. Megoszt velem dolgokat az ő magánéletével kapcsolatban is, haverkodni próbálok vele, viszont úgy érzem, mintha nyomulnék. Mit tehetnék, hogy viszontszeressen?

2021. szept. 18. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Gyakorlatilag te semmit. Neki kell ugy ereznie. Es minel inkabb nem latni, mennyire vagysz ra, annal tobb az eselye.
2021. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Mo D meg neki hogy többet érzel iránta mint kedvelés.
2021. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés vagy jön magától, vagy nem. Erőltetni nem lehet. Szexkapcsolatot csak úgy érdemes létesíteni, ha képes vagy érzelmek nélkül is csinálni.
2021. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A nyomulásra rég reagálna, ha többet akarna, meg nem véletlen kezdett szexkapcsolatot.
2021. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Es minel inkabb nem latni, mennyire vagysz ra, annal tobb az eselye.


xDDD ekkora faxságot is régen olvastam. Akinek csak egy lyuk kell, az ettől nem fog megszeretni. Meg mástól sem. Jó isten, hol éltek ti?

Kérdező, te meg keress olyat, akinek nem csak szexre kellesz. Ennyike.

2021. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!