Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknél az az elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknél az az elvárás, hogy legyen saját lakásom, különben nem járnak velem, akkor ezt én is elvárhatom tőlük, hogy ne albérletben éljenek, hanem saját tulajdonú lakásban?

Figyelt kérdés

Ez csak azért jutott eszembe, mert már ismerkedtem pár nővel és a következő dolgot vettem észre:

-Jobban hajlanak az ismerkedésre, ha kiderül, hogy van saját kéglim és megtakarításom. Ha azzal kezdeném, hogy nincs kecóm, egyből megszakítják a dolgot.

-De az is mindig kiderül, hogy nekik (általában) nincs, de még megtakarításuk sem.


Vagy amit ők elvárnak másoktól, azt nekik nem kell "teljesíteni"?



2021. szept. 19. 17:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
azt vársz el amit akarsz, a nők is, mindenkinek joga van az elvárásokhoz. aztán vagy teljesülnek, vagy nem. pont.
2021. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
20%

"Vagy amit ők elvárnak másoktól, azt nekik nem kell "teljesíteni"?"

Ez nem kérdés, jól látod így van

2021. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Elvárhatod, te dolgod. Úgy válogatsz partnert ahogy akarsz.
2021. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Elvárhatod. De azt is elvárhatod, hogy rózsadombon legyen villája.

Mindenki azt vár el a másiktól, amit akar.


Egyébként aki emiatt megszakítja az ismerkedést, úgy, hogy ugyanakkor neki nincs saját lakása, csak aranyásó. Jobban jársz így.

2021. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek. De mielőtt elkanyarodik a kérdés: a lényege az, hogy amit egy nő elvár anyagiak és ingatlan terén, azt ő is tudja teljesíteni?
2021. szept. 19. 17:13
 6/40 anonim ***** válasza:
14%
Mondd olyanra is, hogy van neked, ami nincsen, aztán ha hanyatt dől a leányzó, legyél önző és utána dobd ki.
2021. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
31%
Látom nem nézel természetfilmeket. Nagyon sok madárfajnál a hím épít fészket és odacsalogatja a tojót. A tojó azt a hímet választja amelyi szebb, biztonságosabb fészket képített. Kot kot.
2021. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
25%

7

Tényleg, teljesen úgy jutnak fészekhez mint mi napjainkban...

2021. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
28%

7.

Ja, csak ott a hímek ezt évente megteszik, szóval az aranyásó pipik repülnek ia tovább.

2021. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Eggyel előtti kérdésben írtam, hogy egyáltalán nem számít a lakás. Nekem van, de nem hozott semmit a konyhára.
2021. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!