Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szemétség lenne ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Régóta udvarolok egy lánynak, aki folyamatosan falakat állít. Csók és szex volt már, de ez nem egy párkapcsolat még (ez lett kimondva). Emellett néha eltűnik egy-egy napra. Amikor együtt vagyunk, akkor is azt érzem, hogy csak én közeledek felé: csak én karolom át, stb. Ha rákérdezek, akkor az a válasz, hogy ilyen, lassan tud csak haladni.

De ez megy már lassan 4. hónapja. Nem akarom megszakítani vele az ismerkedést, mert dolgozunk/dolgozok azon, hogy a kapcsolatunk szintet lépjen, de ez nem rajtam múlik.

Tudom, hogy nem a legkorrektebb dolog, de szemétség lenne ezek után másokkal is ismerkedni? Ha valami változást látnék, akkor nyilván elköteleződnék iránta, de így még nem tudok.


2021. szept. 19. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az lenne.
2021. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Azt érzem, hogy nem passzoltok eléggé egymáshoz. Le kellene ülnötök egy komoly beszélgetésre.
2021. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már erről, mindig ugyanaz a válasz. Szerintem húzza az időt, hogy talál-e jobbat..
2021. szept. 19. 20:04
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezo,csok szex volt. Mi komolabbra varsz meg?


O ilyen szemelyiseg. Ha nem tetszik,akkor tisztazd le vele egy megbeszeles kereteben,aztan eldontitek,h szakitotok vagy sem.

2021. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Jol latod, a "haladjunk lassan" az egyenlo a "nem tetszel elegge, de a figyelmed jol esik" kijelentessel.

Ettol fuggetlenul az o szintjere nem kell lesullyedned, maradj inkabb tisztesseges es egyszeruem csak szakits.

2021. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tisztázd vele a dolgot, és tisztességesen szakíts. Onnantól nyugodtan ismerkedhetsz mással.
2021. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szakítsak? Amikor legutóbb felajánlottam, hogy legyünk együtt, akkor azt a választ kaptam, hogy ő még lassabban akar haladni. Nekem eddig minden lány, akivel voltam, mászott. Ő hozzám sem ér. Amikor ezek semmi kedvem szexelni vele, akkor azért kiharcolja, hogy mégis. Tehát teljesen érthetetlen a lány
2021. szept. 19. 20:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok

Én úgy gondolom, hogy 4 hónap elég sok idő arra, hogy a "lassú haladás" se itt tartson. Nem értem a viselkedését. Szexbe belement, de nem közeledik feléd. Szerintem nem veszi komolyan a kapcsolatotokat, és bár nem ismerlek titeket, de a leírtak alapján én nem jósolok ennek sajnos jövőt. Ha már fel is merült benned, hogy másokkal ismerkednél, szerintem jobban jársz, ha ezt megléped, mert ő csak szórakozik veled.

Mennyi idősek vagytok amúgy?

2021. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kulturáltan ki kell offolni, mert más mentalitasuak vagytok:

Most jöhet a "nem egymást keressük szöveg"

2021. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem várhatja el tőled senki, hogy a terített asztal mellett éhenhalj! Az nem korrekt. Valami vagy működik, vagy nem.
2021. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!