Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Nálatok kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nálatok kizáró ok, hogyha egy férfi ápoló?

Figyelt kérdés

És ha az, akkor miért?


Én ezeket az indokokat tudom elképzelni:


Mert relatíve keveset keresnek az ápolók, mert nagyon sokat dolgoznak, illetve mert alapvetően egy női szakma és esetleg egy férfi veszít a maszkulinitásából a nő(k) szemében, azáltal ha ez a hivatása…


Mindegyikre tudnék mit írni reakciót, hogy miért butaság.


De most a Ti véleményetekre vagyok kiváncsi, hogy van e ezzel gondotok és ha van, akkor mi…


Nincs jó vagy rossz válasz, ha megtisztelsz az őszinte véleményeddel, felpontozlak!


Előre is köszi!


UI: Diplomás ápolóról van szó.



2021. szept. 19. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Számomra nem az. Ez egy szép szakma.
2021. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Számomra se kizáró ok. Tisztelem minden ápoló munkáját!
2021. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nálam nem lenne baj, én is kórházban dolgozom.
2021. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem mondanék rá élből nemet, de valószínűleg hamar szakítás lenne a vége a rendszertelen munkaidő miatt. Volt pincér és orvos párom is, egyikkel sem jutottunk messzire. Nem láttam értelmét úgy a kapcsolatnak, hogy amikor velem van, akkor fáradt, egyébként meg kb aludni találkozunk meg hétvégén egy napot.


Nekem teljes értékű társ kell, akivel ténylegesen közös az életünk, nem pedig váltjuk egymást a munkában.

2021. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszene. Annyi olyan férfi van, akibe egy csepp erzelem vagy gondoskodas sem szorult, nem pelenkazza a gyereket mert fuj, nem apolja a nagyit mert fuj meg faraszto, lelep ha betegen szuletik a gyereke, otthagyja a not ha mellrakos lesz stb. A ferfiak tobbsege mar ettol kisebb dolgok miatt is megfutamodik. Szerintem aki apolo szakmat valaszt es elhivatottsagbol, annak jo lelke van. Csak vigyaznia kell ki ne egjen es belole is egy tusko legyen akinek vegul minden ember csak egy targy lesz
2021. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem kizáró, sőt. Igaz nyilván hektikus lenne a hosszú műszakok, ügyeletek stb miatt, de alapvetően azt gondolom, ha valaki ilyen munkát vállal, az nagyon tiszteletreméltó.
2021. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem kizáró ok egyáltalán.
2021. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Számomra nagyon becsülendő.
2021. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

"egy férfi veszít a maszkulinitásából a nő(k) szemében, azáltal ha ez a hivatása…"

Nem. Van annyira tökös, hogy tesz az ilyen konvenciókra. Egyúttal valószínűleg hivatásának tekinti, nem csak erre sodródott. Ez menő.

2021. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Van egy ápoló ismerősöm. Barátnője van több éve, most akarnak házasodni.
2021. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!