Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rasszistázzák le azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rasszistázzák le azokat a férfiakat, akik csak az azonos neműeket távolítanák el az országból jó okkal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyszerű az ember, de a rasszista definíciója az lenne, aki a rasszt ellenzi. Nekem nincs bajom a néger vagy ázsiai lányokkal, a cigány lányokkal sem, ha nem alvilági gettószökevények, viszont be kell látni, hogy egyre súlyosabb férfitöbblet alakul ki, ami önmagában is súlyos problémákat fog előidézni, de a bevándorlással együtt - ahol aztán tényleg a migránsok 90%-a férfi a maradék nő meg családos vagy otthon van párja - nagyon rossz irányba haladnak a nyugati országok.


A nőkben a hódító hadjáratok miatt egyébként is benne van az a gén, hogy behódoljanak az eltérő rassznak, mert az évmilliók során ki lettek irtva az ellenálló génkészletet hordozó nők.


Most meg dupla veszteség, mivel régen bárki is igázott le, legyen az római, viking, tatár vagy török, azok rátermett, életképes emberek voltak. Győztek, ezért elnyerték a nőket. Barbár szokás, de az evolúcióval összhangban volt.


Most meg a migránsok civil szervezetek pénzén jönnek és teherbe ejtenek rengeteg nyugati nőt, akiknek van annyi pénze, hogy akár meghatározó influencer figura is lehet a gyerekekből.


Semmi rasszizmus nincs benne, a bőrszín lényegtelen. Az ellen emelünk szót, hogy idegen országból érkező férfiak a mi vérrel-verítékkel teli munkánkkal megfizetett adóforintjainkból vannak eltartva és még a nők is hozzájuk húznak.


És tudom, ha az utolsó lennék egy lakatlan szigeten... Nem érdekel. Ne a személyemet támadjátok! Amit írtam, azzal vitatkozzatok!


Köszi!



2021. szept. 28. 23:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi a franc bajod van, esküszöm nem értem. A roma pasikat távolítanád el? De azok nem kellenek a magyar nőknek, akárhogy is nyomatjátok itt hogy mind arra vágyunk. Akiknek kellenek, az olyanok is! Azok kellenének nektek? A vidéki, viselkedésülben és öltözködésükben is elcigányosodott fehér nők?
2021. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy arra a kevés migránsra gondolsz? Nem látom hogy a magyar csajok széttépnék a szíreket meg az afrikaiakat... 🤦
2021. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ok
2021. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a nemed selejt tagjainak kellene elhúzni a belüket.


Lehet, hogy ettől náci vagyok, de mindenkinek jobb lenne, aki számít.

2021. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
XDDDDDDDDDDD jaj baratom, mit szedsz?
2021. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%

Ott kezdődik a baj hogy neked kérdező, senkit nem áll hatalmadban eltávolítani.

Innentől kezdve pedig bármennyit is vitáznál erről a söpredékkel, semmi értelme nem lesz.

Ezek amúgy azt sem fogadják el tényként hogy férfitöbblet van (ami persze statisztikai tény persze) tehát nincs miről beszélni

2021. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már egy fél analfabéta, nyelvet nem beszélő, muszlim világban vagy afrikai gettóban szocializálódott migránsban is komoly konkurenciát látsz, ott baj van haver...

Írom ezt úgy, hogy amúgy gazdasági-kulturális okokból teljesen elutasítom a migráns importot.

2021. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"A nőkben a hódító hadjáratok miatt egyébként is benne van az a gén, hogy behódoljanak az eltérő rassznak, mert az évmilliók során ki lettek irtva az ellenálló génkészletet hordozó nők."


Ezen olyan pislogtam, hogy a kontaktlencsém befordult.

2021. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeségeket még a diákjaimtól sem látok. Biztos csak rossz tárgyat tanítok.
2021. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Még mindig nincs férfitöbblet, főleg nem súlyos problémák. A probléma az, hogy neked akkor sem lenne nőd, ha 10x ennyien lennénk.
2021. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!