Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középkorú nônek ajánlanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nônek ajánlanátok a tindert, aki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Vagy ez a fórum csak a szexkapcsolatokról szól?

Vannak ott idôsebb (40-50-es) férfiak is?



2021. szept. 30. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ajánlom, de próbálkozni szabad.
2021. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 cseppszi ***** válasza:
89%
Mindenhol vegyes a társaság. A kérdés, hogy meddig tart a türelmed kiválogatni, kiszórni a nem neked valókat. Sokan feladják pár hónap után, pedig a komolyabbak valahogy soha nem az első jelentkezők között szoktak lenni . Több 40+ os barátném egyértelműen állította ezt már évek óta.
2021. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha csinos, diplomás független, Bp környéki nő vagy akkor igen.
2021. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy hallottam a tinder a fiataloke.
2021. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

próbáld ki, de 2 hét után inaktiváljad (kb ennyi ideig tudsz érdemben ismerkedni ott, majd besokalsz)

hasonlóan randivonal és badoo sem rossz ötlet

2021. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Itt mar szamodra elment a hajo....



37F incel

2021. okt. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Mindenféle korosztály van, de tény hogy döntően 30 alattiak (ettől még van 40 feletti is). Ja és nem csak szexfórum, de 1-2 oldalt leszámítva minden oldalon elsősorban csak dugni akarnak a férfiak - mintha nem ismernéd milyenek 😂
2021. okt. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
Én fenn vagyok, de nem komoly kapcsolat céljából. Vannak 40-50 felettiek bőven. A korosztályomban viszont nincsenek nagyon vonzóak, azok is passzívak. Ha valakivel esetleg kölcsönös a jobbra húzás, néma csend lesz csak. Kipróbáltam, rá írtam én. Válasz semmi napok múlva sem. Így töröltem.
2021. okt. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%
Mar hogyne lenne ott idosebb is, siman vannak, nagyon sok 40-50 es ferfi es no van. Sokan nem komolyat keresnek de hidd el van koztuk olyan aki komolyat akar, pld en is
2021. okt. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A Tinder egy szexpartner kereső. Ráadásul pénzt sem kapsz a dugásért.
2021. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!