Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak ez nem visszatetsző?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak ez nem visszatetsző?

Figyelt kérdés
Itt minden kommentelő kidobatná a másik párját, ha már nem tökéletes. Le van csúnyázva egy szépségkirálynő, stb. Aztán kétnaponta kikerül egy olyan kérdés, hogy "hogyan fogadjam el, hogy soha nem lesz társam?"...
2021. okt. 17. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor, ha nem tökéletes, hanem ha piál, agresszív, vagy lusta dög.
2021. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2021. okt. 17. 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ezzel? Itt senki nem jár senkivel, nincs is párja a kérdezőnek jelenleg.
2021. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

a tobbi kommentelo neveben nem tudok nyilatkozni, de en nem vagyok kapcsolatfuggo, hogy elviseljek egy unalmas, semmilyen vagy esetleg kifejezetten rossz kapcsolatot. en mindig inkabb voltam egyedul, mint egy olyan emberrel, aki semmit nem ad hozzam, nem vagyok vele boldogabb, tobb, akarmi.

ezek a valasztos kerdesek eleve baromsagok, mert altalaban ket szar kozott KELL valasztani, a valosagban viszont inkabb egyiket sem valasztom es vagyok egyedul. mindig lefobbenek, amikor olvasom pl itt is, hogy emberek elviselik a megcsalast, fizikai es verbalis abuzust, megalazast, semmibe vevest, csak mert.. miert is?! nem kozelezo kapcsolatban lenni.

ugy erzem, en hitelesen mondom ezt, mert soha nem mentem bele ilyen szar kompromisszumos dolgokba, csak azert, hogy legyen valamim, illetve ha igy alakult, hamar veget is vetettem neki. ismetlem: nem muszaj mindig kapcsolatban lenni.

2021. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj, nem olvastam el az előző válaszokat, sem amit linkeltél, de nem értem a kérdésed. Mármint értem azt, ami mögötte van, pszichológiai értelemben benned, a lelkedben, de magát, a kérdést nem értem.

Azt sem értem, hogy mi motivált téged ennek a kérdésnek a feltevéséhez? Miért szeretnéd a lelkedben meglévő űrt ilyen gagyi kérdés feltevéssel, majd az ahhoz jövő válaszokkal betölteni? Miért könnyebb sajnáltatni magad, mint fejlődnöd, hogy esetleg érdekes légy mások számára? Miért nem kérsz segítséget, akár szakembertől, akár segélyvonalon, akár itt, hogy legyőzd a lelki problémáidat? Miért? Miért?

Ha bármi problémád van, nem szégyen segítséget kérni. Írhatsz nekem is nyugodtan és ha tudok, segítek. :)

2021. okt. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem értem a linket. Mindegyik válaszoló leírta hogy ő mit tenne mivel ez volt a kérdés hogy szubjektív választ adjanak a kérdésed sem értem. Amugy a kérdés is értelmetlen az első nőnek csak az a problémája, hogy óriási sérelmet, csalódást kapott, mikor kigyógyul biztos hogy a pasi gondolkodás nélkül az elsőt választaná mert ebben az élethelyzetében amiben a nő van, a pasi az aki nem látja a fától az erdőt és inkább a testi vágya a második felé húz aki 2 nap után szerelmet vallott neki es flortol vele, de amugy mindenben kulonbozoek csak hat a no cuppan es kimutatja az érzéseit?! Ami lehet hogy nem is érzések csak szexualis vágy. Sanszosabb hogy szexpartnernek nézi. Bár a semmirol is el tudnak beszélgetni ilyen opciokkal hogy mindenben kulonbozoek ellentmondas amit írt.


Igazabol a pasi maganak se meri bevallani hogy ő már döntött a 2-es mellett de hogy nyugtassa a lelkiismeretét gyk kérdést csinált.

2021. okt. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kapcsolatban, nincs kit kidobni. A rossz választás nem választás. Van még kérdésed?
2021. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is minden kerdesemre ezt írják h szakitsak.


Azzal senki nem szamol hogy nem választás meg nem en vonzom be a nem normalisakat, hanem nincs normalis.


Megalkuvas kompromisszumok nelkul meg egyedul kell élni mig meg nem halsz.

2021. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: igen, mert te heti szinten irod ki a kerdeseket es panaszkodsz a pasidrol, aki szarba se nez. nyilvanvaloan erzed te is, hogy valami nem oke.

es de, van normalis. tokeletes nincs, de amig azt el lehet nezni, hogy pl. valaki szethagyja a zoknijat, azt mar nem, hogy folyamatosan megalazza es semmibe veszi a masikat. csak magadnak csinalsz ezzel rosszat, de nekem teljesen mindegy mondjuk. az en pasim nem csinal ilyeneket, ha csinalna, elhagynam.

2021. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak mókásnak tartom a millió incel kérdést, miközben mindenki a kompromisszummentes kapcsolatot várja. Aztán csodálkozik, ha 40 évesen is szűz marad :D
2021. okt. 18. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!