Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatot kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot kereső férfiak, miért csináljátok ezt Tinderen?

Figyelt kérdés
Szinte minden pasi azonnal a szexre, pontosabban a szexuális szokásaimra tereli a szót. Nem vagyok egyáltalán prűd, de először jobban szeretem megismerni a másik személyiségét, mint például az intim méretét vagy az eddigi legextrémebb együttlétét. Ha személyes találkozókon is megvan a szimpátia, és úgy döntünk, hogy magasabb szinte emeljük a kapcsolatunkat, akkor szívesen megosztom azt, hogy mit és hogy szeretek az ágyban, de addig feleslegesnek tartom.

2021. okt. 21. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
es te elhiszed, hogy ezek komolyat keresnek? ne legyel naiv. aki komolyan gondolja, az nem fogja elso beszelgetes alkalmaval a szexre terelni a szot (tapasztaltam mindket varuaciot).
2021. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, aki komoly kapcsolatot keres, az nem a szex témával indít.
2021. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak komoly kapcsolatot. Az csak egy kamu, a naiv leánykák elcsábítására. (A lány azt hiszi hogy itt komoly kapcsolat lesz, lefekszik a pasival néhány randi után, utána hazamegy és soha többé nem hall felőle.)
2021. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkivel lefekudnenek valogatas nelkul azert nem erdekli őket a luk mögött az ember
2021. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert aki komoly kapcsolatot keresne ott az nem néz ki elég jól, aki meg elég jól néz ki az megteheti, hogy ezzel hülyítsen másokat, úgy is meg fogja dugni a nők többségét.
2021. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Válasz egyszerű, azok a férfiak szexet keresnek, nem pedig komoly kapcsolatot. Számára a szex a fontossági sorrend tetején, a megismerésed másodlagos.
2021. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Az a pasi aki komolyat akar, az nem tinderen ismerkedik.
2021. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
#7: hát akkor hol? Látod a kérdező nő is komoly kapcsolatot szeretne.
2021. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják, mert nem komoly kapcsolatot keresnek csak dugni akarnak, de lehetőleg mielőbb 😅
2021. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Én komolyat keresnék, de vissza se írnak a nők. 😂
2021. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!