Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy randira hívok egy nőt igent mond majd elmesélem neki hogy az én életemben a vírust nem hozott változást mert az előtt is használtam a szexhez gumikesztyűt és maszkot és erre azóta nem áll szóba velem?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 10:41
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Megismerni pl. úgy lehet a másikat, hogy kérdéseket teszünk fel neki és a válaszokat értelmezzük. Persze lehet úgyis hogy kitalálunk ezt azt és igaznak tekintjük de ezen inkább önmagunkat ismerjük meg. Főleg ha ezalatt a másikkal nem is beszélünk nem is találkozunk satöbbi. Akkor őt biztos nem fogjuk megismerni, önmagunkat esetleg...
2021. okt. 21. 12:20
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem miért pörögsz rajta akkor így utólag szerinted ez így okés és nem passzoltatok volna össze? Ha szerinted így frankó akkor nincs min elmélkedned.
2021. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
8. nem, nem így működik a humorérzék, nem kell hozzá ismerned a másikat
2021. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy pörgés az ha a gyakorin érdekel mások véleménye
2021. okt. 21. 12:28
 15/30 A kérdező kommentje:
Igen aki ezt nem humornak veszi hanem ez alapján ítél annak súlyos gondjai vannak
2021. okt. 21. 12:29
 16/30 anonim ***** válasza:

Azt írod, randira hívod, igent mond, majd ezt mondod neki. Mennyi volt az, ami alatt beszélgettetek, és ismerkedtek?


De, ismerned kell, hogy tudd, hogy viccel, mert vannak, akik ezt komolyan gondolják sajnos.

2021. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%
#15 hoppácska, tehát valaki elutasít annak máris súlyos gondjai vannak 😂 hú barátom ha ez a gondolkodásmódod átjön egyből a kommunikációdon akkor az csoda ha a levélváltásig eljutsz...
2021. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%
15-ös Tudod milyen perverziók vannak? Ez még csak nem is a hihetetlen kategória, simán belefér, hogy nem viccelsz! Neki idegen vagy, egyáltalán nem kell tudnia, hogy neked ez vicc.
2021. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés hogy elutasít e, hanem hogy mi alapján...
2021. okt. 21. 12:53
 20/30 A kérdező kommentje:
18-as írtam hogy feltalálták már rég a beszédet. Valóban jobb ha az ilyen emberrel azonnal vége van mert bármikor történhet olyan hogy itél valami alapján anélkül hogy meggyőződne valóságról. Lehet, hogy ő engem nem ismert meg de én őt jobban megismertem mit kellett volna...
2021. okt. 21. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!