Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden esetben a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben a férfiaknak kell próbálkozni?mert láttam már csúnya kisegítős nőket is,ők se tettek egy fűszálat se keresztbe azért hogy legyen fickójuk?

Figyelt kérdés
de végül lett nekik is,de csak azért mert a férfi tepert,hogy legyen(bármilyen)nője
2021. okt. 24. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen.Én nem futok pasi után,ha nincs,hát nincs.
2021. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
félre értés elkerülése végett,nem vagyok incel,de ami manapság megy....láttam facebook társkereső csoportba egy srác próbált nőzni,azt az egyik lány elkezdte osztani az észt neki,sorolta mit tegyen hogy több esélye legyen,pl,ha a lány meg kérdi mizu,ne annyit írj hogy semmi.WTF?én eddig úgy tudtam hogy ha valaki mizut ír akkor megy az elköszönés,de a nőknek nem hogy elkell nézni ezt is,de még a mizura regényt kell írni
2021. okt. 24. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen! Osztom az 1.es hozzaszolot. Sőt, különösebben szép sem vagyok, inkabb ronda..
2021. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Aznem a nőket minősíti, hogy vannak pasik, akiknek minden mindegy, csak nő legyen. Nem a mi hibánk, hogy egyes pasik ennyire alacsony elvárásokkal rendelkeznek.
2021. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Amióta megcsalt az exem, nem futok egy pasi után sem.

A vibrátor legalább nem b_sz át.

2021. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, neki. Az udvarlás nem kerül erőfeszítésbe.. inkább ez minthogy 9 hónapig legyek terhes.
2021. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizony barátom ez így működik, neked kell pedálozni ha csajozni akarsz. Állítólag már az őskorban is így volt, vinni kellett a mamutcombot ha búbolni akartál 😅

Fb ismerkedős csoport... az egyiket megnéztem kíváncsiságból, nehéz volt eldönteni sírjon vagy nevessen az ember 😅😅😅

Ha úgy érzed neked ez teher és azt várod a csajok reppenjenek rá a pélódra maguktól akkor legyél csilliárdos és a golddiggerek majd megtalálnak. Mondjuk akkor sem a fantasztikus, beképzelt, öntelt személyiséged fogja őket vonzani csak a pénzed, de azért cserébe bepucsítanak 😅

2021. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

elég gyerekes, önző és egoista felfogás, ha MINDENBEN a pasinak kell teljesíteni. Kezdeményezés, oké. de a többi, ami nem 2 félen alapul, hanem csak a pasin és ölbetett kézzel nyafogni, ha pasi nem teljesít eléggé, az nagyon gáz. Aztán megy a sírás, hogy nincs normális pasi. Meg ne csodáld, ha a pasi ghostingol, ha ilyen ő kérdez, te meg válaszolsz chat megy és normálisan sem tudsz kommunikálni, mert te vagy a nő.


Az életben azt kapod vissza, amit belefektetsz.


De hát, sok pasi van, akinek a kislányok tetszenek és egyre több van, akik meg 2 oldalú, kölcsönös kommunikációra vágynak.


Fel kell egyszer nőni hejjcegnők

2021. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!