Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkereső oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső oldalakat ajánlanátok 47 éves nőnek, aki tényleg egy kapcsolatot és nem ideiglenes nemi aktust keres?

Figyelt kérdés
Vannak pozitív és negatív tapasztalataitok? Ha igen, mik?

2021. nov. 1. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
gyak
2021. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ideiglenes nemi aktus? Azmiaz? Egyszeri dugás?
2021. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiken össze lehet futni normális, tartós kapcsolatot kereső férfiakkal, csak tudni kell szelektálni...
2021. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Randivonal
2021. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Egyiket sem, nincs olyanod, hogy ÉLET?
2021. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 cseppszi ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak jófejek és rossz arcok. Szerencse kérdése nagyrészt, hogy megtalálod-e a magadhoz illő társat. Itt is sikerülhet akár ...
2021. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Talán nem a társkereső oldalak hibája, hogy azokat a férfiakat választod, akik csak szexre mennek.
2021. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Társkereső iroda. Nem próbáltam, de nekem szimpibb, mint az online felületek.

Amúgy én a páromat itt ismertem meg 2 éve. 🙂

Igaza van teljesen, aki azt írta, tudni kell jól szelektálni. Ha ez megy, akkor bárhol ismerkedhetsz.

2021. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Talán az elittárs, ott fordított a helyzet - szingli anyukák pótpapa kereső projektben :D

Egyébként bármelyik társkereső jó lehet, de mindegyikre igaz hogy a pasik 99%-a csak szexet akar majd. Rajtad múlik mennyire szűröd őket.

2021. nov. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elittars fizetos es nem tudod lemondani sem.
2021. nov. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!